Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Przed nami turniej piłkarski Gniezno Cup

W niedzielę w hali Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Paczkowskiego 4 odbędzie się turniej piłkarski „Gniezno Cup”. W zmaganiach wezmą udział młodzi zawodnicy z roczników 2007/08. Początek zmagań zaplanowano na godzinę 9:00, kiedy to zainaugurowane zostaną rozgrywki grupowe.

Do rywalizacji przystąpi dziesięć zespołów – Szkółka W.Przysiudy I, Mieszko Gniezno, Vitcovia Witkowo, Chrobry Gniezno, Szkółka W.Przysiudy 08 I, Chrobry Gniezno 08, Szkółka W.Przysiudy II, AKF Poznań, Mieszko Gniezno II oraz Szkółka W.Przysiudy 08 II.

Program Piłkarskiego Turnieju Gniezno Cup
Rocznik 2007/08
Hala GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4, Gniezno 11.02.2018 (niedziela)

Odprawa trenerów i kierowników drużyn – godz.8:30
Rozpoczęcie turnieju – godz.9:00
Mecze fazy eliminacyjnej 9:00-13:20
Mecze fazy pucharowej 13.30-15.30
Zakończenie turnieju, rozdanie nagród 16.00

PODZIAŁ NA GRUPY:

GRUPA A
Szkółka W.Przysiudy I
Mieszko Gniezno
Vitcovia Witkowo
Chrobry Gniezno
Szkółka W.Przysiudy 08 I

GRUPA B
Chrobry Gniezno 08
Szkółka W.Przysiudy II
AKF Poznań
Mieszko Gniezno II
Szkółka W.Przysiudy 08 II

HARMONOGRAM MECZÓW:

RUNDA GRUPOWA
9:00 Gr. A 1-2
9:13 Gr. B 1-2
9:26 Gr. A 3-4
9:39 Gr. B 3-4
9:52 Gr. A 5-1
10:05 Gr. B 5-1
10:18 Gr. A 2-3
10:31 Gr. B 2-3
10:44 Gr. A 4-5
10:57 Gr. B 4-5
11:10 Gr. A 1-3
11:23 Gr. B 1-3
11:39 Gr. A 2-4
11:52 Gr. B 2-4
12:05 Gr. A 5-3
12:18 Gr. B 5-3
12:31 Gr. A 1-4
12:44 Gr. B 1-4
12:57 Gr. A 2-5
13:10 Gr. B 2-5
RUNDA FINAŁOWA
13:20 Półfinał I 1gr A -2gr B
13:33 Półfinał II 1gr B -2gr A
13:48 O IX miejsce 5gr A-5gr B
14:02 O VII miejsce 4gr A -4gr B
14:16 o V miejsce 3gr A -3gr B
14:30 O III miejsce Przegr. z półfinałów
14:44 FINAŁ Zwyc. z półfinałów
15:00 Rozdanie nagród

Organizatorem turnieju jest DAP Chrobry Gniezno.

10 lutego 2018 | 20:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *