Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Mieszko - Kotwica 2-0
Obra - Mieszko 2-1

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
MKS - Młyny 27-25
FunFloor - MKS 37-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Sąsiedzi z tabeli zmierzą się na „Paczka”

W sobotę o godzinie 19:00 w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4 odbędzie się mecz 16. kolejki I ligi futsalu grupy północnej. Tym razem MKS Mieszko Gniezno zmierzy się z Teamem Lębork. Będzie to pojedynek sąsiadów z tabeli.

Gnieźnianie są obecnie dziesiątym zespołem zmagań na zapleczu Futsal Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Adama Heliasza i Pawła Hoefta ma na swoim koncie szesnaście punktów. Do tej pory biało-niebiescy zanotowali pięć zwycięstw, jeden remis i dziewięć porażek. W zeszły weekend Mieszko odnotował pierwszą wyjazdową wygraną w tym sezonie. Przypomnijmy, że „Mieszkowcy” pokonali drużynę z Unisławia 6:5.

Ekipa z Lęborka natomiast plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli ligowej. Lęborczanie wywalczyli dotychczas sześć triumfów i jeden remis, a ponadto ośmiokrotnie opuszczali parkiet bez punktów. Ostatni mecz ligowy ten zespół rozegrał 25 lutego, kiedy to przegrał w Chojnicach aż 2:10. Można zatem się domyślać, że w sobotę Team Lębork zrobi wszystko, by zmazać plamę po tej porażce.

Pierwsze starcie tych dwóch ekip odbyło się 22 października w Lęborku. Wówczas gospodarze zainkasowali pewne zwycięstwo 8:2. Hattricka dla Teamu Lębork wywalczył Gracjan Miszkiewicz, dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Patryk Ziarko i Paweł Friszkemut, a jedno trafienie dołożył Maciej Wierzbowski. Dla Mieszka gole zdobywali Bartosz Banasik i Alan Polus.

Czy w sobotę gnieźnianie wezmą rewanż za niepowodzenie w meczu V kolejki? Czas pokaże. Początek spotkania o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

02 marca 2018 | 12:17

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *