Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Sobota dniem prawdy dla futsalistów Mieszka

Kończący się sezon I ligi futsalu grupy północnej nie układa się po myśli piłkarzy halowych Mieszka Gniezno. Biało-niebiescy plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli i przed ostatnią kolejką rozgrywek nie są pewni utrzymania w gronie pierwszoligowców. O wszystkim zadecydują sobotnie mecze.

W ten dzień futsalistów Mieszka czeka trudne zadanie. Podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta udadzą się do Białegostoku, by zmierzyć się z tamtejszym Heliosem. W pierwszej rundzie gnieźnianie pokonali tę ekipę aż 8:1, ale wiadomo, że w sporcie nie można zbyt mocno kierować się historią. Helios w tym sezonie radzi sobie znacznie lepiej niż ekipa z naszego miasta – obecnie jest czwartą siłą I ligi.

Gnieźnianie o utrzymanie rywalizują z Politechniką Gdańską, z którą zremisowali 2:2 w zeszły weekend. Mieszko ma jeden punkt przewagi nad przeciwnikiem znad morza. Politechnika w ostatni weekend sezonu zmierzy się z Teamem Lębork. To dość chimeryczna drużyna, więc trudno przewidzieć, jaki rezultat padnie na gdańskim parkiecie.

Jedno jest pewne – „Mieszkowcy”, by zapewnić sobie utrzymanie bez oglądania się na Politechnikę Gdańską, muszą wygrać w Białymstoku. Każdy inny wynik piłkarzy halowych z Gniezna sprawi, że będą musieli z niepokojem spoglądać w kierunku Trójmiasta.

Wszystkie mecze 22. kolejki I ligi futsalu grupy północnej rozpoczną się o godzinie 18:00. Przed godz. 20 będziemy już zatem wiedzieli, na jakiej pozycji sezon zakończą piłkarze halowi Mieszka Gniezno. Poinformujemy o tym niezwłocznie.

20 kwietnia 2018 | 07:09

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *