Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

Trener Futsalu Leszno: „Mieliśmy więcej klarownych sytuacji”

W sobotę futsaliści MKS-u Mieszko Gniezno przegrali przed domową publicznością z drużyną GI Malepszy Futsal Leszno 2:3. Beniaminek I ligi postawił biało-niebieskim twarde warunki. Losy spotkania toczyły się do ostatnich minut. Zwycięskiego gola po stronie leszczynian na nieco ponad 60 sekund przed końcem rywalizacji wywalczył Serhii Chamukha. 

Radości z triumfu w sobotnim meczu nie krył szkoleniowiec zespołu z Leszna. Dariusz Pieczyński zdawał sobie sprawę z tego, że łatwo o punkty w pierwszej stolicy Polski nie będzie. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wywozimy trzy punkty z tak trudnego terenu, jakim jest Gniezno. Większość ekip tutaj przegrywa, więc tym bardziej mnie to cieszy. Ogólnie jestem zadowolony z mojej drużyny. Zagraliśmy dobre spotkanie – przyznał podczas pomeczowej rozmowy z naszym portalem.

Trener GI Malepszy Futsal Leszno stwierdził również, że jego drużyna skonstruowała więcej niebezpiecznych sytuacji. To było kluczem do triumfu nad drużyną MKS-u Mieszko Gniezno. – Jeżeli chodzi o cały mecz, to myślę, że mieliśmy więcej klarownych sytuacji od gospodarzy. Reasumując, wydaje mi się, że zasłużyliśmy na to zwycięstwo – podsumował Dariusz Pieczyński.

-> Relacja ze sobotnich derbów Wielkopolski (klik).ne

03 lutego 2018 | 20:58

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *