Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Wicelider na drodze futsalistów Mieszka Gniezno (zapowiedź)

W sobotę futsaliści Mieszka Gniezno rozegrają ostatni w tym roku kalendarzowym mecz w ramach I ligi grupy północnej. Tym razem podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta zmierzą się w hali przy ulicy Paczkowskiego 4 z Heliosem Białystok. 

Ten sezon nie układa się po myśli zespołu z Gniezna. Po dziesięciu spotkaniach plasuje się on na dziesiątym miejscu w zestawieniu I ligi. „Mieszkowcy” mają na swoim koncie zaledwie trzy zwycięstwa i aż siedem porażek. W ramach zeszłej kolejki gnieźnianie przegrali na wyjeździe z Politechniką Gdańską 2:5. Wcześniej natomiast zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu – wygrali na własnym parkiecie z KS Futsal Oborniki i FC Kartuzy.

Wobec tego można rzec, że w sobotę futsaliści Mieszka będą mieli okazję do przedłużenia dobrej passy na własnym terenie. Rywal jednak z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Helios Białystok radzi sobie w tym sezonie zdecydowanie lepiej, niż ekipa z pierwszej stolicy Polski. Białostoczanie plasują się na pozycji wicelidera ligowej tabeli. Helios ma odwrotny bilans meczowy – dotychczas zainkasował siedem triumfów i tylko trzy razy przegrywał.

Początek sobotniego spotkania w ramach XI kolejki I ligi grupy północnej pomiędzy Mieszkiem Gniezno a Heliosem Białystok zaplanowano na godzinę 19:00. Wstęp wolny.

Zdjęcie: PZPN

08 grudnia 2017 | 12:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *