Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wicelider na drodze futsalistów Mieszka Gniezno (zapowiedź)

W sobotę futsaliści Mieszka Gniezno rozegrają ostatni w tym roku kalendarzowym mecz w ramach I ligi grupy północnej. Tym razem podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta zmierzą się w hali przy ulicy Paczkowskiego 4 z Heliosem Białystok. 

Ten sezon nie układa się po myśli zespołu z Gniezna. Po dziesięciu spotkaniach plasuje się on na dziesiątym miejscu w zestawieniu I ligi. „Mieszkowcy” mają na swoim koncie zaledwie trzy zwycięstwa i aż siedem porażek. W ramach zeszłej kolejki gnieźnianie przegrali na wyjeździe z Politechniką Gdańską 2:5. Wcześniej natomiast zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu – wygrali na własnym parkiecie z KS Futsal Oborniki i FC Kartuzy.

Wobec tego można rzec, że w sobotę futsaliści Mieszka będą mieli okazję do przedłużenia dobrej passy na własnym terenie. Rywal jednak z pewnością tanio skóry nie sprzeda. Helios Białystok radzi sobie w tym sezonie zdecydowanie lepiej, niż ekipa z pierwszej stolicy Polski. Białostoczanie plasują się na pozycji wicelidera ligowej tabeli. Helios ma odwrotny bilans meczowy – dotychczas zainkasował siedem triumfów i tylko trzy razy przegrywał.

Początek sobotniego spotkania w ramach XI kolejki I ligi grupy północnej pomiędzy Mieszkiem Gniezno a Heliosem Białystok zaplanowano na godzinę 19:00. Wstęp wolny.

Zdjęcie: PZPN

08 grudnia 2017 | 12:32

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *