Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Wzmocnienie Mieszka przed rundą rewanżową!

Nowy-stary zawodnik wzmocnił szeregi futsalistów Mieszka Gniezno przed rozpoczęciem rundy rewanżowej I ligi grupy północnej. Przed spotkaniem z drużyną z Zielonej Góry do biało-niebieskich dołączył Dariusz Rychłowski. 

Rychłowski w pierwszej rundzie tego sezonu reprezentował barwy zespołu FC Toruń, który występuje w Futsal Ekstraklasie. Na początku stycznia klub z Grodu Kopernika poinformował, że doszło do rozwiązania kontraktu z „Rysiem”. Wobec tego zawodnik miał wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny i wybrał Mieszko Gniezno.

Ubiegły sezon natomiast Dariusz Rychłowski rozpoczął w zespole Mieszka Gniezno, po czym na drugą rundę przeniósł się wraz z Mariuszem Sawickim do ekstraklasowego Red Devils Chojnice. Teraz zarówno „Sawka”, jak i „Rysiu” ponownie będą wspólnie bronić barw drużyny z pierwszej stolicy Polski.

Skład Mieszka na mecz z Persą AZS Uniwersytet Zielonogórski (sobota, 19:00):
Dawid Kasprzyk (Maciej Zięba) – Marcin Greser, Bartosz Banasik, Marcin Marcinkowski, Marcin Daszczuk – Paweł Kaźmierczak, Michał Ignaczak, Łukasz Chełmikowski, Mariusz Sawicki, Szymon Ignaczak, Dariusz Rychłowski, Alan Polus, Mikołaj Bereźnicki.

Wynik tego spotkania wraz z relacją pojawi się na naszym portalu kilka chwil po końcowej syrenie!

13 stycznia 2018 | 17:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *