Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wzmocnienie Mieszka przed rundą rewanżową!

Nowy-stary zawodnik wzmocnił szeregi futsalistów Mieszka Gniezno przed rozpoczęciem rundy rewanżowej I ligi grupy północnej. Przed spotkaniem z drużyną z Zielonej Góry do biało-niebieskich dołączył Dariusz Rychłowski. 

Rychłowski w pierwszej rundzie tego sezonu reprezentował barwy zespołu FC Toruń, który występuje w Futsal Ekstraklasie. Na początku stycznia klub z Grodu Kopernika poinformował, że doszło do rozwiązania kontraktu z „Rysiem”. Wobec tego zawodnik miał wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny i wybrał Mieszko Gniezno.

Ubiegły sezon natomiast Dariusz Rychłowski rozpoczął w zespole Mieszka Gniezno, po czym na drugą rundę przeniósł się wraz z Mariuszem Sawickim do ekstraklasowego Red Devils Chojnice. Teraz zarówno „Sawka”, jak i „Rysiu” ponownie będą wspólnie bronić barw drużyny z pierwszej stolicy Polski.

Skład Mieszka na mecz z Persą AZS Uniwersytet Zielonogórski (sobota, 19:00):
Dawid Kasprzyk (Maciej Zięba) – Marcin Greser, Bartosz Banasik, Marcin Marcinkowski, Marcin Daszczuk – Paweł Kaźmierczak, Michał Ignaczak, Łukasz Chełmikowski, Mariusz Sawicki, Szymon Ignaczak, Dariusz Rychłowski, Alan Polus, Mikołaj Bereźnicki.

Wynik tego spotkania wraz z relacją pojawi się na naszym portalu kilka chwil po końcowej syrenie!

13 stycznia 2018 | 17:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *