Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Zapomnieć o pucharach. Wraca I liga futsalu

W sobotę (dzisiaj) piłkarze halowi Mieszka Gniezno zainaugurują 2. rundę rozgrywek I ligi futsalu grupy północnej. O godzinie 19:00 podopieczni Adama Heliasza zmierzą się w hali przy ulicy Paczkowskiego 4 z Persą MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski

To będzie drugi mecz gnieźnian w tym roku. Pierwsze starcie po przerwie świątecznej rozegrali w Koninie. Pojedynek w ramach 1/32 finału Halowego Pucharu Polski nie przebiegł po myśli biało-niebieskich. „Mieszkowcy” przegrali z drugoligowcem 5:7, tym samym kończąc swoją przygodę z pucharami już na pierwszym szczeblu rywalizacji.

Spotkanie z KKF-em Konin to już jednak historia. Teraz fustaliści z naszego miasta muszą skupić się na lidze, w której wiedzie im się dość przeciętnie. Po meczach I rundy gnieźnianie są dziesiątą drużyną w tabeli. Do tej pory odnotowali cztery zwycięstwa i siedem porażek. Co ciekawe, ani jedno starcie z udziałem Mieszka nie kończyło się podziałem punktów.

Jeżeli chodzi natomiast o zielonogórzan, to oni mogą pochwalić się lepszymi wynikami. Sześć triumfów, dwa remisy, a także trzy przegrane – tak prezentuje się bilans meczowy klubu z Winnego Grodu. Obecnie Persa MOSiR AZS jest piątą siłą pierwszoligowych zmagań. Zespół z Zielonej Góry z pewnością z wielką mobilizacją przystąpi do konfrontacji w Grodzie Lecha. Można być jednak pewnym, że „Mieszkowcy” tanio skóry nie sprzedadzą. Już przed przerwą świąteczną pokazali, że przy Paczkowskiego 4 mogą pokonywać wyżej notowanych rywali – wygrywali z takimi zespołami jak FC Kartuzy czy Helios Białystok.

Przypomnijmy, że początek meczu 12. kolejki I ligi grupy północnej pomiędzy MKS-em Mieszko Gniezno a Persa MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski zaplanowano na godzinę 19:00. Wstęp wolny.

13 stycznia 2018 | 09:41

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *