Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

Cenna wygrana Stelli i wysoka przegrana Startu

Niezwykle cenne zwycięstwo Stelli i wysoka porażka Startu, to dwa najważniejsze dla nas wydarzenia w hokejowej Superlidze.

Stella walcząca o awans do rundy play-off zrobiła dziś w jej kierunku mały krok. Pokonała wicelidera tabeli, Politechnikę Poznań 2-1 po trafieniach Huberta Grotowskiego. Gnieźnianin zaczął w 3.minucie po zespołowej akcji i ten wynik utrzymał się aż do końca pierwszej połowy. Na początku drugiej goście wyrównali, jednak Grotowski ponownie odpowiedział po strzale z krótkiego rogu w 43.minucie. Stella ma tylko punkt straty do czwartej pozycji w tabeli

Stella Gniezno – Politechnika Poznań 2-1 (1-0)

Bramki dla Stelli: Grotowski 2

Wysokiej porażki doznali z kolei startowy, którzy mogą już żegnać się z Superligą. W Poznaniu nie nawiązali walki z Grunwaldem i nie strzelili ani jednej bramki, przegrywając gładko.

Grunwald Poznań – Start 1954 Gniezno 6-0

13 maja 2023 | 20:07