Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Derby dla Startu. Stella o play-offy musi się postarać

Hokejowe derby Gniezna nieoczekiwanie padły łupem Startu. Radzącą lepiej sobie w tym sezonie Stella, będzie o nie musiała walczyć do końca. 

O dwa zupełnie różne cele walczą w tym sezonie Start i Stella. Czerwono-czarni od dłuższego czasu mają matematyczne szanse na utrzymanie, z kolei Stella marzyła o finałowej rundzie. Te plany odsunął jej dziś lokalny rywal.

Spotkanie długo się rozkręcało, a na pierwszego gola czekaliśmy do 19.minuty, w której trafił Maciej Wejerowski (Start). Sześć minut później podwyższył z krótkiego rogu Błażej Zieliński i na przerwę w lepszych humorach schodził Start. Po wznowieniu obraz spotkania diametralnie się zmienił, bo stelliści w osiem minut wyrównali. Najpierw Hubert Grotowski celnie uderzył z krótkiego rogu, a po nim na listę strzelców wpisał się Robert Grotowski. Końcówka należała jednak znów do czerwono-czarnych, którzy dwukrotnie trafili za sprawą Jarzyńskiego i Kurowskiego.

W tabeli Stella jest piąta, ze stratą jednego punktu do czwartego AZS AWF, Start jest ostatni i traci cztery oczka do Warty Poznań. Do końca rundy zasadniczej jeszcze trzy kolejki.

 

 

06 maja 2023 | 18:40

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *