Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Derby dla Startu. Stella o play-offy musi się postarać

Hokejowe derby Gniezna nieoczekiwanie padły łupem Startu. Radzącą lepiej sobie w tym sezonie Stella, będzie o nie musiała walczyć do końca. 

O dwa zupełnie różne cele walczą w tym sezonie Start i Stella. Czerwono-czarni od dłuższego czasu mają matematyczne szanse na utrzymanie, z kolei Stella marzyła o finałowej rundzie. Te plany odsunął jej dziś lokalny rywal.

Spotkanie długo się rozkręcało, a na pierwszego gola czekaliśmy do 19.minuty, w której trafił Maciej Wejerowski (Start). Sześć minut później podwyższył z krótkiego rogu Błażej Zieliński i na przerwę w lepszych humorach schodził Start. Po wznowieniu obraz spotkania diametralnie się zmienił, bo stelliści w osiem minut wyrównali. Najpierw Hubert Grotowski celnie uderzył z krótkiego rogu, a po nim na listę strzelców wpisał się Robert Grotowski. Końcówka należała jednak znów do czerwono-czarnych, którzy dwukrotnie trafili za sprawą Jarzyńskiego i Kurowskiego.

W tabeli Stella jest piąta, ze stratą jednego punktu do czwartego AZS AWF, Start jest ostatni i traci cztery oczka do Warty Poznań. Do końca rundy zasadniczej jeszcze trzy kolejki.

 

 

06 maja 2023 | 18:40

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *