Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Impreza z Gniezna będzie transmitowana na cały świat

Telewizja Polska będzie transmitować wydarzenia, z najważniejszej hokejowej imprezy w Polsce ostatnich lat, która odbędzie się w Gnieźnie. Ruszyła już także sprzedaż biletów.

Wiadomo już kto pokaże to wszystko, co będzie się działo za nieco ponad miesiąc na boisku przy ul. Sportowej. Gniezno przypomnijmy, będzie gospodarzem największego od 30 lat w Polsce turnieju – FIH Nations Cup, z udziałem światowych potęg. Dla tych, którzy nie zjawią się na trybunach mamy dobrą informację – impreza będzie transmitowana w TV.

TVP3 Poznań pokaże wszystkie mecze Polaków, oraz dni finałowe gnieźnieńskiego turnieju. Dzięki temu, impreza trafi także do internetu i będzie relacjonowana na cały świat za pośrednictwem Watch.Hockey.

Turniej FIH Men’s Nations Cup odbędzie od 31 maja do 9 czerwca. Stanowi eliminacje do FIH Pro League, a więc ścisłej światowej hokejowej elity. W Nations Cup w Polsce weźmie udział dziewięć drużyn: Austria, Pakistan, Polska, Francja, Malezja, RPA, Korea, Kanada i Nowa Zelandia (spadkowicz z FIH Pro League). Do najwyższej klasy rozgrywkowej awans uzyska zwycięzca turnieju w pierwszej stolicy Polski.

Wejściówki są do nabycia na www.nationscup.pl/tickets

18 kwietnia 2024 | 08:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *