Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Juniorzy Stelli pokonali średzian. Trzy bramki Maksymiliana Melera

W ostatniej kolejce rundy jesiennej juniorzy Stelli Gniezno zmierzyli się na swoim boisku z drużyną ze Środy Wielkopolskiej. Spotkanie zakończyło się triumfem ekipy z naszego miasta 3:2. Przeczytajcie, jak podsumowali je przedstawiciele klubu:

Mecz rozpoczęliśmy spokojnie, ale konsekwentnie realizując założenia. Po kilku dogodnych sytuacjach, w w 21. minucie zdobyliśmy bramkę po ładnej akcji, Jej autorem był Maksymilian Meler. Po tym trafieniu drużyna nabrała wiatru w żagle i idąc za ciosem, w 28. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Maksymilian Meler.

Na minutę przed końcem drugiej części spotkania, drużyna gości zdobyła bramkę kontaktową. Po przerwie zawodnicy ze Środy zepchnęli stellistów do obrony i przez około 10 minut nie potrafiliśmy wyprowadzić skutecznie piłki ze swojej połowy. W tym okresie bardzo dobrą postawą wykazał się bramkarz Michał Wilgosz, broniąc groźne strzały rywali.

Po okresie dominacji gości w 54. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Maksymilian Meler, i przed ostatnią częścią meczu prowadziliśmy 3-1. Po tym trafieniu nasza gra wyglądała już dużo lepiej i szkoda tylko niewykorzystanych kilku dogodnych sytuacji i krótkich rogów.

W 60. minucie straciliśmy pechowo bramkę gdy po zagraniu zawodnika ze Środy odbita piłka od naszego zawodnika wpadła do bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Stelli 3-2.

Skład Stelli: Nikodem Andrzejczak, Kacper Wszelaki, Jakub Koralewski, Maksymilian Nowak, Oskar Łuszczyński, Maksymilian Meler, Maksymilian Budnik, Maciej Gozdecki, Marcel Jędro, Michał Wilgosz, Jakub Sobczak, trenerzy Piotr Kaczmarek, Tomasz Kuczma, kierownik Przemysław Jędro.

KS „Stella” Gniezno / fot. Onet

04 listopada 2018 | 09:55

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *