Piłka nożna

Mieszko - Chodzież 3-0
Gołuchów - Mieszko 0-1
Mieszko - Pobiedziska 5-1

Żużel

Start - 
Start -
Start - 

Koszykówka

Pogoń - MKK  80-82
MKK - Pogoń  
Akademia G. - MKK 93-95

Piłka ręczna

MKS - KPR 24-36
SPR - Szczypiorniak 31-19
MKS - El_Volt 26-28

Futsal

KS - Wiara Lecha 2-5
Futbalo - KS 2-2
Białystok - KS 10-3

Polacy pokonali Ukraińców! Z Włochami o wygraną w turnieju

Tym razem, zgodnie z oczekiwaniami, spacerku nie było. Mimo to polscy hokeiści pokonali reprezentację Ukrainy. Mało tego, że wygrali, to jeszcze znów nie stracili ani jednej bramki! 

Spotkanie Polska – Ukraina zakończyło się rezultatem 2:0. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Paweł Bratkowski. Nastąpiło to jeszcze w pierwszej kwarcie, a konkretniej – w 12. minucie. Na kolejne trafienie licznie zgromadzeni kibice musieli czekać aż do ostatniej odsłony sobotniego starcia, kiedy to gola zainkasował Mateusz Hulbój (48. min.).

W pozostałych sobotnich meczach Czesi pokonali Litwinów 5:0, natomiast Włosi rozgromili ekipę z Cypru aż 15:0.

To właśnie z reprezentacją Włoch Polacy powalczą o triumf w turnieju. Będzie to ostatni mecz tej imprezy – odbędzie się w niedzielę o godzinie 19:00. Biało-czerwonym wystarczy remis.

Aktualna tabela:

Galeria z meczu Polska-Ukraina:

01 września 2018 | 19:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *