Start 1954 nie dał rady gąsawianom

Start Gniezno przegrał ligowe spotkanie na własnym boisku. Przy Sportowej uległ LKS Gąsawa 2-4.

Zakończył się mecz 1.ligi, w którym Start 1954 podejmował dziś LKS. Mecz otworzył się golem dla gości, którzy w 10.minucie po krótkim rogu Gruszczyńskiego objęli prowadzenie. Gnieźnianie szybko odpowiedzieli, bo już trzy minuty później wyrównał z akcji Wybierzyński. Na kolejne trafienia przyszło nam czekać do drugiej części, gdy w 34.minucie znów to LKS objął prowadzenie, po bramce Kotulskiego.

Start ambitnie atakował, szczęście dopiero uśmiechnęło się w 44.minucie, gdy po ładnej akcji drugiego gola zdobył dla gnieźnian Dutkiewicz. Gospodarze nie poszli za ciosem, bo po chwili otrzymali cios, gdyż już pierwsza akcja gąsawian zakończyła się trafieniem Kotulskiego. Ostatni gol padł także łupem przyjezdnych, gdy do siatki trafił Jeździkowski i cały mecz wygrali goście 4-2

18 kwietnia 2024 | 17:31