Stella bez szans w Toruniu

Runda wiosenna na trawie rozpoczęta. Dla juniorów Stelli Gniezno nie był to jednak dobry początek – przegrali oni z Pomorzaninem Toruń 6:1.

Wyjazd do Torunia był wyjazdem do zdecydowanego faworyta spotkania, dlatego Stella była przygotowana na trudne spotkanie. – Braliśmy pod uwagę każdą możliwość, szczególnie, że jechaliśmy do Torunia z uszczuploną kadrą – powiedział nam pomocnik Stelli, Igor Czerniawski. Mecz okazał się być jednostronny już od samego początku. Przed upływem 60 sekund gry premierową bramkę dla Pomorzanina zdobył Wojciech Rutkowski, który trafiał do siatki gnieźnian aż czterokrotnie tego dnia. Do przerwy Stella przegrywała 3:0, a w 54 minucie Oskar Łuszczyński zdobył bramkę dla gości. Drużynie z Pierwszej Stolicy nie udało się złapać kontaktu – po chwili było już 5:1, a na trzy minuty przed końcem wynik ustalił Jakub Gulczyński.

Pomorzanin Toruń – Stella Gniezno 6:1 (3:0)

Bramki: Wojciech Rutkowski (1, 25, 55, 56), Adrian Mielnicki (32), Jakub Gulczyński (67) – Oskar Łuszczyński (54)

07 kwietnia 2018 | 18:08