Stella przegrywa w karnych z AZS AWF

Przegraną w karnych zagrywkach zakończył się dzisiejszych mecz Stelli Gniezno. „Zieloni” zremisowali w regulaminowym czasie z AZS AWF Poznań 3-3, jednak w decydującym elemencie ulegli 3-4

Stella miała dziś szanse na wywalczenie pełnej puli. Do szczęścia zabrakło kilku minut, gdy w 56.minucie trafił na 3-3 Łukasz Kurniewicz. Wcześniej gnieźnianie dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Co prawda pierwsi strzelili poznanianie w 4.minucie, jednak później do głosu doszli „Zieloni”. Najpierw wyrównał Tomasz Subocz po zespołowej akcji, a po krótkim rogu, na prowadzenie stellistów wyprowadził Stupczyński. Rywale zdołali jeszcze wyrównać przed przerwą po krótkim rogu, ale tuż po niej, znów na prowadzenie gnieźnian wyprowadził Grotowski. Niestety Kurniewicz trafił w końcówce i doszło do karnych zagrywek, w których minimalnie lepsi okazali się goście.

Stella Gniezno – AZS AWF Poznań 3-3 k. 3-4

Bramki dla Stelli: Subocz, Stupczński i Grotowski

28 maja 2022 | 18:51