Team - KS 6-3
KS - Wiara Lecha 3-8
Dragon - KS 9-2

Stella rzutem na taśmę melduje się w play-off

Hokeiści Stelli Gniezno rzutem na taśmę awansowali do play-offów Superligi. W ostatnim meczu rundy zasadniczej pokonali Wartę Poznań 10-9.

To było spotkanie, które miało zadecydować o być lub nie być Stelli w najważniejszym momencie tegorocznych halowych rozgrywek. Gnieźnianie nie mieli łatwego zadania, bo mierzyli się z wiceliderem z Poznania i przez ponad pół godziny radzili sobie fantastycznie. W 40.minucie prowadzili już 9-3 i nic nie zwiastowało problemów. Stella w tym sezonie gra jednak nieprzewidywalnie i znów dała się wciągnąć w nerwową końcówkę, bo po popisie Dumnego prowadzenie stopniało. Ostatnie trzy minuty były prawdziwym rollercoasterem emocji, jednak żadnej ekipie nie udało się trafić do bramki i gnieźnianie minimalnie wygrali. Z 9.punktami awansowała do decydującej fazy z 6.miejsca.

Stella Gniezno – Warta Poznań 10-9

Bramki: Wejerowski 3, H.Grotowski, Poltaszewski po 2, Lewartowski, M.Poltaszwski, Kasprzyk

11 lutego 2024 | 17:38