Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Stella zadecyduje o losach Startu w play-off?

Hokeiści Startu zakończyli już sezon zasadniczy Superligi na otwartych boiskach i… czekają na potknięcie rywala. Na razie są w play-offach, ale czy do nich awansują?

Czerwono-czarni pokonali wczoraj w ostatnim meczu Politechnikę 2-1, co było celem minimum, aby myśleć o rundzie finałowej. Na razie mają najmniejszą z możliwych przewag nad Wartą (1 punkt) i jeśli nie zdobędzie ona ani jednego oczka w dwóch pozostałych spotkaniach, to gnieźnianie wskoczą rzutem na taśmę do play-off. 

Tutaj sytuacja jest wyjątkowo ciekawa, bo wszystko na to wskazuje, że losy awansu Startu będą w rękach… Stelli! O ile w dzisiejszym meczu z Pomorzaninem Warta nie będzie faworytem, to już potyczka w weekend ze Stellą, będzie szalenie interesująca. Jak sezon zasadniczy ocenia trener Wojciech Jankowski? – Pogubiliśmy trochę punktów w tym sezonie, ale trzeba zaznaczyć, że do rywalizacji przystąpiliśmy poważnie osłabieni – mówi naszemu portalowi. – Przyszło nam grać, bez czterech młodych reprezentantów Polski. Dlatego uważam, że pod tym kątem sezon jest bardzo udany. SPokojnie utrzymaliśmy się w Superlidze, a jeszcze jesteśmy w grze o play-offy. Nie da się ot tak załatać dziury po Gracjanie Jarzyńskim i to jest na pewno najdotkliwsza strata. On był naszym „mózgiem”, a na nasze nieszczęście (śmiech) dobrze mu idzie w lidze niemieckiej, więc pewnie do nas nie wróci i nie zasili w rozgrywkach. 

15 czerwca 2022 | 17:15

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *