Waleczna Stella wygrywa z Pomorzaninem

Niesamowicie zacięty mecz obejrzeli dziś kibice w hali przy Sportowej. Stella pokonała faworyzowany Pomorzanin Toruń i poprawiła swoją sytuację w tabeli.

Lepiej spotkanie rozpoczął Pomorzanin, który objął prowadzenie w 5.minucie po trafieniu niezawodnego Wojciecha Rutkowskiego. Gniexnianie długo szukali sposobu na pokonanie goalkeepera torunian i dopiero w 14.minucie udało się to Poltaszewskiemu. Gnieźnianie ruszyli z jeszcze większym impetem i do przerwy jeszcze trzykrotnie znaleźli drogę do siatki, tracąc przed zejściem do szatni gola. Zmiana stron podziałała lepiej na przyjezdnych, którzy na 10.minut przed końcem, trafili na remis. Sprawa zwycięstwa rozstrzygnęła się w ostatnich pięciu minutach, gdy najpierw strzelił celnie Lewartowski, a dołożył na 6-4 Grotowski. Stella ma w dorobku halowej Superligi sześć punktów i jest na 5.miejscu

Stella Gniezno – Pomorzanin Toruń 6-4 (4-2)

Gole dla Stelli: Lewartowski 2, Poltaszewski, Mikuła, Grotowski, Tomczak

21 stycznia 2023 | 19:56