Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

MKK pokazał nowe kibicowskie szaliki

Nowy sezon, to i nowe gadżety. Sklep Polski MKK wzbogacił się właśnie o nowe klubowe szaliki. W czwartek, 27 września są do kupienia pierwszy raz!

Dla każdego kibica klubowe barwy i herb powinny być rzeczą świętą i śmiało można do tego dodać… szaliki. Są nieodzownym elementem kibicowskiego „rynsztunku”, nie tylko we własnej hali, ale i na wyjazdach, choć jeśli przecież kochamy swój klub ponad życie, można i eksponować szal poza arenami sportowymi. Wprawdzie niektóre barwy, w pewnych miejscach zbyt ostentacyjnie eksponowane mogą wpędzić nas w kłopoty, to w przypadku akcentów MKK nie powinno nas spotkać nic złego w każdym miejscu w Polsce 😉

Gnieźnieński klub właśnie otrzymał partię zupełnie nowych szali, które prezentujemy na zdjęciu, a tak działacze i zawodnicy zachęcają na swoim facebookowym profilu do ich zakupu:

„Coś dla lubiących Orły z MKK oraz ładne dodatki. Piękny szalik dla mieszkańców Pierwszej Stolicy. Stylizacja pasująca na każdą okazję i w każdym wieku. Komu wpada w oko takie cudo może mieć już jutro (czwartek, 27 września). Od godziny 17- 18.30 na hali SP1 przy ul Swietokrzyskiej. Koszt to 35zl. Kolejna okazja będzie podczas inauguracji sezonu ligowego 30 września na hali widowiskowej. Szykujemy się na zimę oraz do gorącego dopingu”

Nam na marginesie szale bardzo przypadły do gustu, bo są….w podobnej kolorystyce jak nasze logo 😉 

26 września 2018 | 22:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *