Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

MKK skuteczny znów po przerwie

MKK zdublował w połowie swój wyczyn sprzed tygodnia. Gnieźnieńscy koszykarze ponownie przespali pierwszą część, harowali w drugiej, jednak lider tabeli nie dał się dojść.

Gnieźnianom ten mecz nie układał się od pierwszych minut. Podobnie jak przed tygodniem, już od początku musieli gonić gospodarzy, grając nieskutecznie na obwodzie, ale także na linii rzutów osobistych. Co ciekawe tylko Emil Rau przez dwie kwarty w naszym zespole trafiał trzypunktowe rzuty, a najskuteczniejszy w tym elemencie Dariusz Dobrzycki pomylił się pięciokrotnie. Trudno było gonić rywali, skoro dużo piłek traciliśmy też na obu tablicach. W efekcie do przerwy ŁKS prowadził 49-31. W drugiej części było już znacznie lepiej, MKK nie popełniał już tylu błędów w ataku, Dobrzycki zaczął trafiać, jednak wypracowana przez gospodarzy przewaga wystarczyła do wygranej

ŁKS Coolpack Łódź – Sklep Polski MKK Gniezno 94-74 (32-16, 17-15, 22-20, 23-23)

Punkty dla MKK: Dobrzycki 24, Rau i Czyż 13, Szydłowski i Leśniczak 6, Kotwasiński i Urbaniak 4, Kurka i Gorzelany 2

12 listopada 2022 | 21:43