MKK słabszy od jednego z faworytów

Koszykarze Sklepu Polskiego MKK nie zdołali odnieść drugiego zwycięstwa w 2.lidze, przegrywając dziś z Ciechem Noteć Inowrocław 64-74. Zadecydowały dwie słabe kwarty.

Po wyjazdowym triumfie we Władysławowie, dziś gnieźnianie zmierzyli się z jednym z faworytów. Ciech dysponuje i silniejsza kadrą i dużo wyższym budżetem i to wszystko było widać na parkiecie. Goście mocno zaczęli, bo od prowadzenia 28-15 i choć MKK świetnie odpowiedział jeszcze przed przerwą, niwelując przewagę do czterech oczek, to po wznowieniu, znów daliśmy Ciechowi pole do popisu. Prowadzenie przed ostatnią częścią 14-punktami stawiało nas w niezwykle trudnym położeniu i mimo, że próbowaliśmy zmienić obraz gry, to odrobiliśmy tylko cztery oczka. Za mało.

Sklep Polski MKK Gniezno – Ciech Noteć Inowrocław 64-74 (15-28, 24-15, 11-21, 14-10)

Punkty dla MKK: Dobrzycki 15, Urbaniak 13, Czyż 9, Konowalski 8, Kurka i Lesniczak 6, KOzłowski 5, Gorzelany 2

01 października 2023 | 19:44