Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Olga Masłowska powołana do kadry narodowej U23!

Olga Masłowska dostała powołanie do kadry narodowej U23 w triathlonie! Jak udało nam się ustalić niezwykle utalentowana (i utytułowana) zawodniczka GTT Diament Maciejka otrzymała tą dobrą wiadomość w weekend i w związku z tym już w przyszłym miesiącu czeka ją pierwszy dwutygodniowy obóz w Hiszpanii. Ma on przygotować całą drużynę do zawodów o Puchar Europy, które odbędą się w tym roku w Olsztynie. 

Na tym szczeblu będzie to dla niej debiut, choć gnieźnianka była wcześniej powoływana do kadry jako młodsza zawodniczka. – To było zaplecze podstawowej kady narodowej, gdzie występowałam jeszcze jako młodziczka, a teraz jestem młodzieżowcem więc tym bardziej się cieszę – mówi SportowemuGnieznu.

Czy dla Masłowskiej ta decyzja oznacza prawdziwą rewolucję? W pewnym sensie tak. – Mój cały plan przygotowań i startów w tym sezonie zmieni się diametralnie. Jeszcze do końca nie wiem jak to będzie wyglądało, więc nie chcę się szczegółowo wypowiadać – dodaje. Informacja o powołaniu to jednak świetna wiadomość nie tylko dla samej sportsmenki, ale i całego klubu GTT Diament.

Cieszymy się z tego faktu niezmiernie. Skróciła się bardzo droga dla Olgi na start w najpoważniejszych zawodach triathlonowych europy i świata. Jeżeli dobrze będzie się rozwijała, to te drzwi są już uchylone. Wierzymy, że i przed nią i przed nami wiele przepięknych chwil – mówi z nadzieją szef GTT Robert Mikołajczak.

Powołanie do kadry zbiegło się z wielkim wyróżnieniem dla 20-latki. W piątek, 26 stycznia przypomnijmy zawodniczka zajęła 3. miejsce w plebiscycie na Sportowca Roku 2017. Nie można chyba sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia roku

fot. GTT Diament

31 stycznia 2018 | 06:04

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *