Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Olga Masłowska powołana do kadry narodowej U23!

Olga Masłowska dostała powołanie do kadry narodowej U23 w triathlonie! Jak udało nam się ustalić niezwykle utalentowana (i utytułowana) zawodniczka GTT Diament Maciejka otrzymała tą dobrą wiadomość w weekend i w związku z tym już w przyszłym miesiącu czeka ją pierwszy dwutygodniowy obóz w Hiszpanii. Ma on przygotować całą drużynę do zawodów o Puchar Europy, które odbędą się w tym roku w Olsztynie. 

Na tym szczeblu będzie to dla niej debiut, choć gnieźnianka była wcześniej powoływana do kadry jako młodsza zawodniczka. – To było zaplecze podstawowej kady narodowej, gdzie występowałam jeszcze jako młodziczka, a teraz jestem młodzieżowcem więc tym bardziej się cieszę – mówi SportowemuGnieznu.

Czy dla Masłowskiej ta decyzja oznacza prawdziwą rewolucję? W pewnym sensie tak. – Mój cały plan przygotowań i startów w tym sezonie zmieni się diametralnie. Jeszcze do końca nie wiem jak to będzie wyglądało, więc nie chcę się szczegółowo wypowiadać – dodaje. Informacja o powołaniu to jednak świetna wiadomość nie tylko dla samej sportsmenki, ale i całego klubu GTT Diament.

Cieszymy się z tego faktu niezmiernie. Skróciła się bardzo droga dla Olgi na start w najpoważniejszych zawodach triathlonowych europy i świata. Jeżeli dobrze będzie się rozwijała, to te drzwi są już uchylone. Wierzymy, że i przed nią i przed nami wiele przepięknych chwil – mówi z nadzieją szef GTT Robert Mikołajczak.

Powołanie do kadry zbiegło się z wielkim wyróżnieniem dla 20-latki. W piątek, 26 stycznia przypomnijmy zawodniczka zajęła 3. miejsce w plebiscycie na Sportowca Roku 2017. Nie można chyba sobie wymarzyć lepszego rozpoczęcia roku

fot. GTT Diament

31 stycznia 2018 | 06:04

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *