Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Arkadiusz Koronka: „To naprawdę ciężki temat”

Niemal cztery lata w klubie i trzy i pół roku na stanowisku prezesa jest w MKS-ie Arkadiusz Koronka. Jak widzi swoją dalszą przyszłość?

Aż ciarki przechodzą jak sobie pomyślę, że to już aż cztery lata – mówi nam sternik czwartej aktualnie drużyny Superligi. Arkadiusz Koronka po kilku latach spędzonych w Starcie Gniezno, zmienił adres i dyscyplinę i dziś z sukcesem przewodzi gnieźnieńskiej drużynie szczypiornistek. Funkcję prezesa łączy z zarządzaniem prywatnej firmy, więc nietrudno się domyślić, że nie jest to łatwe zadanie. 

W sporcie cztery lata to wprawdzie nie kadencja, ale jest to wystarczająco długi czas, aby zapytać o najbliższą przyszłość. Czy Koronka myśli o przekazaniu „pałeczki” innej osobie, czy na tym etapie nie bierze tego pod uwagę? – To jest naprawdę ciężki temat i trudne pytanie – nie ukrywa. – Wiadomo, że będąc w klubie „kradnę” swój czas i mojej rodziny. Z drugiej strony cały nasz zarząd funkcjonuje podobnie, bo każdy prowadzi jakąś działalność. Dziś wszyscy koncentrujemy się na bieżącej działalności i tym co trzeba zrobić tu i teraz, bo ten projekt wspaniale się rozwinął i trudno byłoby z tego zrezygnować. Dziś jesteśmy na fali wznoszącej, te trybuny niosą nie tylko zawodniczki, ale i nas samych, więc to jest dobre pytanie, ale nie na ten moment – kończy prezes MKS. 

29 grudnia 2023 | 18:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *