Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Brąz w Rudzie Śląskiej rugbystek Tytana

W sobotę, 27 kwietnia, zawodniczki Tytana Gniezno udały się na czwartą z sześciu rund Mistrzostw Polski Kobiet U16 Rugby 7. Tym razem turniej rozgrywany był w Rudzie Śląskiej.
Nasze zawodniczki trafiły do pierwszej grupy, gdzie zmierzyły się z Błyskawicami Rugby Rzeszów oraz Venol Atomówkami Łódź. W rywalizacji z Błyskawicami Tytanki zwyciężyły 29:17. Kolejne starcie nie należało do szczęśliwych. Zwyciężyły w nim zawodniczki z Łodzi, kończąc mecz wynikiem 17:36.
Ciemne chmury pozostały nad zawodniczkami z Gniezna jeszcze w meczu półfinałowym. Zmierzyły się w nim z Amazonkami Budowlani Lublin, gdzie Tytanki uległy 12:36. Tym samym uniemożliwiło to dostanie się do finału, lecz rozegranie meczu o 3. miejsce. W tym spotkaniu, mierząc się z gospodyniami – KS Rugby Ruda Śląska, to nasze zawodniczki osiągnęły pewne zwycięstwo z wynikiem 38:5.
Do końca rozgrywek zostały jeszcze dwa turnieje, a Tytanki na tę chwilę zajmują 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Zdobycie medalu MP byłoby wielką nagrodą dla dziewczyn w ich debiutanckim sezonie. Następny turniej odbędzie się 25 maja w Olsztynie.
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Gniezna i okolic na treningi rugby! Trenujemy w poniedziałki i czwartki o 18:30. Przyjdź i spróbuj!
informacja: Tytan

29 kwietnia 2024 | 21:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *