Druga wysoka wygrana Mieszka w sparingu

Mieszko Gniezno odniósł drugie wysokie zwycięstwo w meczu sparingowym. Dziś przy Strumykowej gnieźnianie pokonali 4-0 Wełnę Skoki.

Ozdobą dzisiejszego spotkania były dwa trafienia. W 40 minucie filigranowy Nikodem Szociński wymanewrował w polu karnym  obrońców Wełny i precyzyjnie uderzył przy lewym słupku. Jeszcze ładniejszego gola strzelił w 72 minucie Mieszko Sawicki, który huknął z 25 metrów w okienko bramki. Biało-niebiescy wygrali gładko 4-0 będąc zdecydowanie lepszym zespołem od piłkarzy ze Skoków. Dominowali nad rywalami, kontrolowali mecz niemal przez 90 minut, grali też dużo bardziej precyzyjnie. Kolejny mecz naszego zespołu w środę przy Strumykowej (20.00) z Pelikanem Niechanowo

Mieszko Gniezno – Wena Skoki 4-0 (3-0)

Bramki dla Mieszka: 5’ Łukasz Bogajewski, 35’ Szymon Klimacki, 40’ Nikodem Szociński, 72’ Mieszko Sawicki

Skład Mieszka: Woźniak – Pepliński, Klimacki, Urbaniak, Pawlak, Brylewski, Piskuła, Hoffmann, Szociński, Bogajewski, Fiborek

W 2. połowie weszli: Sawicki, Strosin, Matuszak, Budasz, Mól, Zimmer

01 lutego 2021 | 21:23