Energa - MKS 26-29

KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Dwa tytuły mistrzów Wielkopolski dla zawodników Husarza

Zawodnicy Husarza Gniezno przywieźli medale z kolejnej imprezy. Dominik Dynaryński i Jakub Piotrowski zdobyli tytuły mistrzów Wielkopolski w zapasach.

W sobotę, 2 grudnia w Krotoszynie odbyły się mistrzostwa Wielkopolski w zapasach w stylu wolnym. Do rywalizacji przystąpiło 86 zapaśników z sześciu klubów.
Pierwszą Stolicę Polski reprezentowali zawodnicy KS Husarz – w kategorii wagowej 68 kg Dominik Dynaryński oraz Jakub Piotrowski w kategorii wagowej 28 kg, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki zdobywając złote medale i tytuły Mistrzów Wielkopolski w zapasach stylu wolnego.
W kategorii wagowej 50 kg towarzyskie spotkania rozegrały również Gnieźnianki – Matylda Dziadoszek i Gabriela Dynaryńska. Matylda zajęła pierwsze miejsce, a Gabriela drugie.

03 grudnia 2023 | 11:39