Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Gniezno najlepszą drużyną mistrzostw Europy w Capoeira

Zakończyły się już Mistrzostwa Europy w brazylijskiej capoeira z udziałem licznej ekipy z Gniezna. Podopieczni Krzysztofa Moszyka wiozą do domu medale i są najlepszą europejską drużyną!

Dwunastoosobowa reprezentacja z Gniezna ma duże powody do satysfakcji, bo nie tylko zdobyła sporo wyróżnień i medali, ale także totalnie zdominowała imprezę w węgierskim Budapeszcie. Zajęła wszystkie najważniejsza miejsca na podium! – Pot, kilka małych kontuzji, pozdzierane do krwi stopy, oraz łzy szczęścia i ogrom emocji – tak można podsumować ten wyjazd. Jestem mega dumny z moich podopiecznych, wszyscy już dziś prezentują naprawdę wysoki poziom w Capoeira nie tylko w Polsce, ale i w Europie – relacjonuje nam na gorąco trener, Krzysztof Moszyk.

Klasyfikacja wygląda następująco: Kategoria I początkująca 3 miejsce: Wednesday- Sandra Kazimierczak 2 miejsce: Gabi- Gabriel Orlean 1 miejsce: Folha – Paulina Wójcicka kategoria II (średnio zaawansowana ) 3 miejsce: Natuś- Nataniel Gawron kategoria III: (zaawansowana) 3 miejsce Mosquito -Adrian Andrzejewski 2 miejsce India- Lena Frankowska 1 miejsce Galego- Wojtek Trzaskawka Wicemistrz Europy Galego-Wojtek Trzaskawka

 

26 listopada 2023 | 19:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *