Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Granie w automaty – jak zostać profesjonalistą?

W obecnych czasach typowe automaty online Vulkan są dowodem na to, że istnieje szansa na spore wygrane, a przy tym także dużą dawkę rozrywki, emocji. Niemniej jednak nie jest tak łatwo wygrywać na automatach. Choć głównie na automatach liczy się szczęście, to jednak niezwykle istotne jest odpowiednie przygotowanie do gry na automatach. Jak zatem zostać profesjonalistą?

Przede wszystkim zmiana nastawienia

Nie da się ukryć, że wiele osób gra na automatach jedynie dla zabawy w kasynach i to na zasadzie: wygram lub przegram. Nie jest to dobre podejście, gdyż można w ten sposób po prostu stracić sporo pieniędzy. Automaty rządzą się swoimi prawami, przez co bez przygotowania i zmiany nastawienia lepiej nie grać regularnie w kasynach. Z automatami jest trochę jak z grą w pokera. Dzięki praktyce, treningowi można osiągać coraz to lepsze rezultaty.

Trening na pierwszym planie!

Naszym zdaniem profesjonalny gracz w kasynie powinien jak najwięcej trenować. I tutaj nadarza się do tego znakomita okazja. Otóż nie trzeba wydawać własnych pieniędzy, aby regularnie grać na jednorękich bandytach. Zarówno kasyna internetowe jak i strony o profilu hazardowym bardzo często udostępniają gry za darmo. Przeważają wśród nich właśnie automaty do gry. Takie gry polegają na tym, że normalna gotówka jak PLN, USD, EUR czy RUB jest zamieniana na wirtualną walutę do zabawy. Odpalając zatem taką grę na stronie, możemy otrzymać na dzień dobry 5 czy 10 tysięcy euro na grę. Są to jednak nadal pieniądze do zabawy czy symulacji. Z ich pomocą można jednak o wiele lepiej poznać dany automat, jego mechanikę, możliwe wygrane. Kilka takich sesji pokaże nam, ile mniej więcej bylibyśmy w stanie wygrać lub przegrać na automatach. Darmowa gra traktowana jest zatem jako trening, który uczy nas pewnych zachowań, a przy tym również pozwala bliżej poznawać mechanikę gier. Nie każdy przecież automat jest taki sam, a co za tym idzie, dobrze jest sprawdzać konkretny tytuł niż od razu skoczyć na głęboką wodę.

RTP gier wiele znaczy

Każdy automat do gry odznacza się zwrotem dla gracza. Jako RTP (Return to Player) wyrażany jest on w procentach od 0 do 100%. Z racji specyfiki automatów nie znajdziemy gry, która ma 100%. Jednak już slot do gry Mega Joker ma aż 99%. Oznacza to, że w teorii na każde postawione 100 złotych na automacie powinno się nam zwrócić 99. Jeśli ktoś ma większe szczęście, to wtedy wygrywa powyżej tej kwoty, inny zaś może mieć mniej szczęścia. Jednak jest to istotne choćby z tego powodu, że profesjonalni gracze wybierają tylko te automaty, które są w stanie zapewnić im porządny procent RTP. Jest całkiem sporo gier, które mają RTP na poziomie co najmniej 96 czy 97%. Jeśli w formie „chybił trafił” wybierzemy nieznany nam automat, to może się okazać, że jego RTP wynosi poniżej 90%.

Profesjonaliści korzystają z bonusów!

Dziś w sieci obecnych jest wiele kasyn internetowych, do których dołączają kolejne strony. Wszystko to sprawia, że walka o klienta między nimi staje się coraz bardziej zażarta. Dla każdego profesjonalnego gracza to w pewnym sensie znakomita sprawa. Można w kasynach skorzystać z wielu atrakcyjnych bonusów na start. Typowa oferta powitalna sprawia, że można wpłacając 300 dolarów dostać drugie tyle lub nawet 3 razy więcej. Rekordowe kwoty u bukmacherów online wynoszą nawet kilka tysięcy dolarów! Najczęściej oferta polega na tym, że dostaniemy +100% więcej od kwoty naszej wpłaty. Bonus powitalny związany może być także z darmowymi spinami na wybrany automat. Istnieją nawet i takie kasyna online, w których to otrzymuje się darmowe spiny lub inne bonusy jedynie za założenie i aktywację konta. Najczęściej bonusy mają jednak bardzo wysokie warunki obrotu przyznaną kwotą, które wynoszą x30-x50. Oznacza to, że otrzymane 300 dolarów należy obrócić nawet 50 razy w kasynie. Są to jednak w pewnym sensie nadal darmowe środki na grę. Jeśli akurat uda się nam spełnić wszelkie warunki, to wtedy możemy wypłacić z konta przyznane nam de facto za darmo nawet spore sumy pieniędzy.

Wielu profesjonalnych graczy na automatach w jak najlepszy sposób wykorzystuje takie bonusy, przez co bez większej inwestycji mogą osiągać określone zyski.

Stabilność znaczy zyski

Wspominaliśmy o tym, że gracze w kasynach internetowych mogą korzystać z wielu gier hazardowych. Jednak w przypadku automatów dobrze jest skupić się tylko na kilku wybranych grach. Sytuacja jest mniej więcej podobna do gier komputerowych. Większość profesjonalnych graczy zazwyczaj osiąga najlepsze wyniki na jednej czy dwóch grach komputerowych. Jeśli będziemy zatem skupiać się tylko na kilku automatach, to zapewne mamy większe szanse na wygrane niż ciągle szukając nowych maszyn wrzutowych dla siebie. Przy okazji stabilność to również odpowiedzialna gra. Profesjonalni gracze na automatach ustalają sobie z góry strategię, której się będą trzymać. Dzięki temu mają gotowy budżet na grę, stawiają zakłady w wysokości tylko do wcześniej wybranej kwoty maksymalnej. Trudniej jest wtedy szybko stracić całą kwotę. Co prawda na automatach strategie hazardowe za bardzo się nie sprawdzają, aczkolwiek i tutaj część zawodowych graczy stara się korzystać z ich zasad.

 

03 września 2020 | 12:51

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *