Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Start - Lokomotiv 54-36
Landshut - Start 32-58
Start - Piła 49-41

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Malwina Hartman zabrała głos po fatalnym zdarzeniu

Kontuzja Malwiny Hartman przyćmiła nieco wczoraj radość, z wygranego meczu z Galiczanką. To kolejne tak przykre zdarzenie, które przytrafiło się drużynie MKS w tym sezonie.

Dwa oblicza ma ten sezon dla gnieźnieńskiej drużyny. Sportowo MKS prezentuje się świetnie i już dziś uznawany jest za „niespodziankę sezonu”, depcząc po piętach najsilniejszym zespołom w Polsce. Niestety jest to okupione plagą kontuzji.

Do wyłączonych z gry Justyny Świerżewskiej i Martyny Matysek, wczoraj dołączyła Malwina Hartman. Bramkostrzelna zawodniczka pechowo zderzyła się z rywalką, doznając kontuzji kolana. Jak poważny to uraz? – Na ten moment jeszcze nie wiem – powiedziała nam dziś rozgrywająca. – Musimy poczekać do momentu wykonania dokładnych badań, które mam niedługo zaplanowane. Na razie na pewno nie wrócę do gry, a co będzie dalej, czas pokaże. 

Gdyby 26-latka nie wróciła do gry w tym sezonie, byłaby to ogromna strata dla już przetrzebionej drużyny. Szczególnie, że na horyzoncie są play-offy, czyli najważniejsza część sezonu. Tak doświadczonej i pewnej snajperki, nie jest w stanie na ten moment zastąpić żadna zmienniczka.

14 lutego 2024 | 17:10

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *