Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Mirosław Jabłoński szuka nowego pracodawcy

Mirosław Jabłoński po rozstaniu z Canal+, próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce. Okazuje się, że może to nie być takie proste. 

Nie ma już absolutnie żadnych wątpliwości, że Jabłońskiego nie zobaczymy i nie usłyszymy w tym sezonie na szklanym ekranie telewizji Canal+. Stacja potwierdziła rozstanie z byłym zawodnikiem Startu, więc on sam próbuje zainteresować swoimi usługami innych pracodawców. Naturalnym kierunkiem wydawała się stacja Eleven i rzeczywiście to tam skierował on swoje kroki.

Jak donoszą WP Sportowefakty.pl, Jabłoński kontaktował się z przedstawicielami tego nadawcy, ale i tam nie ma szans na angaż. „Doszło już do kontaktu pomiędzy Jabłońskim, a władzami redakcji Eleven, ale ostatecznie nie zdecydowano się na nawiązanie współpracy. Aby to potwierdzić, kontaktowaliśmy się z przedstawicielami stacji, a ci nieoficjalnie poinformowali nas, że ich redakcja żużlowa na kolejny sezon pozostanie w niezmienionym kształcie. Eleven nie zamierza więc na stałe angażować żadnego eksperta, a podczas relacji główne skrzypce wciąż będą wiedli dziennikarze tej stacji” – czytamy w materiale portalu.

Czy rzeczywiście więc nie zobaczymy tego barwnego eksperta nigdzie? Nie chce się wierzyć, choć opcji na stole jest coraz mniej. A być może wróci w jakiejś roli do Startu?

16 stycznia 2024 | 12:29

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *