MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

MKK pewnie i wysoko pokonał Flotę

Koszykarze Sklepu Polskiego MKK dopisali do dorobku kolejne punkty. Dziś we własnej hali pokonali jedenastą w tabeli Flotę Gdynia

Od pierwszych minut to gospodarze prezentowali się lepiej. Goście mieli duże problemy z trafianiem z akcji i w pierwszej kwarcie udało im się to zaledwie dwukrotnie. W drużynie „Orłów” potrafiło to kilu graczy i tą część wygrali oni 23-14. Druga kwarta była popisem Artura Kozłowskiego, który rzucił aż 12 punktów i to w dużej mierze dzięki jego skuteczności udało się MKK powiększyć przewagę do 13 oczek.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się.Flota nie miała lidera, który mógłby pociągnąć cały zespół, a MKK mimo przestojów w grze, znów był w stanie rzucić kilka punktów więcej i przed ostatnią kwartą losy meczu były już raczej przesądzone (76-57). Leśniczak z Czyżem „trzymali” wynik dla gospodarzy i MKK wygrał pewnie i wysoko. W składzie MKK kolejny mecz nie zagrał kontuzjowany Dariusz Dobrzycki.

Sklep Polski MKK Gniezno – Flota Gdynia  96-74 (23-14, 27-23, 26-20, 20-17)

Punkty dla MKK: Kozłowski 21, Leśniczak i Konowalski 16, Czyż 12, Szydłowski 7, Gorzelany 6, Borkowicz i Wietrzyński 5, Kurka i Martynenko 2

27 stycznia 2024 | 15:45