Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

MKS wygrywa rzutem na taśmę z JKS!

Kolejny niezwykle zacięty mecz w Superlidze stoczyły piłkarki ręczne MKS-u. Dziś wieczorem w Jarosławiu wygrały po obłędnym horrorze 24-23!

Mecz ze znajdującym się w strefie spadkowej JKS-em, był dla marzących o play-offach gnieźnianek piekielnie ciężką przeprawą. Oba zespoły wiedziały jak ważna jest ta potyczka żadna z nich nie mogła narzucić swojego stylu gry. W ataku znów brylowała Magdalena Nurska, jednak gospodynie potrafiły znaleźć na jej trafienia receptę przez co do przerwy gnieźnianki prowadziły tylko jednym golem.

Po przerwie dalej oglądaliśmy wymianę ciosów, skuteczna była m.in Nikola Szczepanik, która w nieco ponad kwadrans rzuciła pięciokrotnie. MKS prowadził w pewnym momencie dwoma trafieniami, ale JKS nie zamierzał składać broni.To on objął minimalne prowadzenie, dodatkowo sytuację skomplikowała czerwona kartka za faule dla Nurskiej, na szczęście w ostatnim fragmencie ważne trafienia padły z rąk Szczepanik i Łęgowskiej i gnieźnianki wygrały jednym golem!

JKS Jarosław – MKS Urbis Gniezno 23-24

11 listopada 2023 | 18:34