Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

„Nie kalkulowaliśmy”. Gnieźnianie nie dostaną taryfy ulgowej

Nadchodzący weekend upłynie jak zwykle w rytmie kilku sportowych wydarzeń, jednym z nich będzie bokserska gala „Akademia Boxing Show”. W Gnieźnie zaprezentuje się międzynarodowe „towarzystwo”.

To będzie 5. edycja imprezy, nad którą czuwa Jakub Czaprowicz, trener Akademii Sportu. Głównymi aktorami będą tradycyjnie młodzi i uzdolnieni pięściarze nie tylko z Gniezna, ale i innych ośrodków. – W tym roku będzie również mocno sportowo. Będzie mniej walk, bo chcemy żeby impreza była nieco bardziej dynamiczna dla kibiców. Przylecą zawodnicy z Irlandii, których będzie aż siedmiu, czterech Ukraińców, a do tego nasi najzdolniejsi pięściarze. Nie kalkulowaliśmy, puszczamy naszych do boju z trudnymi przeciwnikami, ale lubimy wyzwania. Nie jest to jednak regułą, bo z reguły gospodarze ustawiają walki pod swoich. Z kim zmierzą się nasi? Amelia Urban spotka się dla przykładu z wicemistrzynią Polski, do tego taką, która występuje w wyższej wadze. Michał Mierzejewski skrzyżuje rękawice z Irlandczykiem Jackiem Whelanem, warto też zobaczyć Bruno Kurka, na którego w klubie bardzo liczymy w przyszłości. Zapraszamy, aby kibicować naszym zdolnym zawodnikom – zachęca J.Czaprowicz.

Gala składać się będzie z 13 walk w formule boksu olimpijskiego. Gościem specjalnym imprezy będzie legenda gnieźnieńskiego boksu – Mariusz Biskupski. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o 19:00 w hali im. Mieczysława Łopatki w Gnieźnie. Bilety do nabycia będą przed samą imprezą, oraz pod linkiem – https://stage24.pl/events/hala-mieczyslawa-lopatki-2530

07 maja 2024 | 19:21

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *