Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Nowa hala coraz bliżej. Zobacz zdjęcia!

Trwają prace związane z budową nowej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Zabłockiego. Już za kilka miesięcy gnieźnianie będą mogli oglądać widowiska sportowe w zdecydowanie lepszych warunkach niż do tej pory. Oczywiście większy komfort podczas trenowania czy rozgrywania meczów będą mieli też sportowcy.

Co ważne, w nowej hali znajdą coś dla siebie nie tylko miłośnicy sportu. – Hala będzie służyć wszystkim – i klubom i kibicom. Będzie mieć charakter widowiskowo-sportowy i chciałbym, by nowy sezon 2018/19 nasze drużyny już rozgrywały w tym pięknym obiekcie. W końcu nie będziemy oglądać obrazków, że kibice stoją w wejściu lub tłoczą się na trybunach, jak to ma miejsce teraz w przypadku obiektu przy Paczkowskiego. Ale nie będzie to miejsce tylko stricte o charakterze sportowym. Planujemy też sporo miejsca dać widowiskom, jak koncerty i kabarety, bo musi ona cały czas żyć i pracować na siebie. Dziś jestem gwarantem, że będzie w niej wiele ciekawych widowisk – mówił nam w grudniu Tomasz Budasz, prezydent Gniezna.

Poniżej zamieszczamy galerię, która obrazuje aktualny stan budowanej hali. Zdjęcia pochodzą z fanpage’a Królewskie Gniezno.

21 lutego 2018 | 11:40

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *