Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Orzeł kolekcjonuje zwycięstwa w Superlidze

W meczu 5. rundy CS Superligi Aseko Orzeł Gniezno zmierzył się na wyjeździe z Autojazdą Mustangiem Żołędowo. Brązowi medaliści sezonu 2023 początkowo stawiali opór liderowi tabeli, ale ostatecznie to gnieźnianie wygrali 20-oma punktami.

Bohaterem spotkania był niewątpliwie Arkadiusz Graczyk, który tylko w pierwszym biegu stracił punkty, a w pozostałych gonitwach był już niepokonany. Końcówka meczu była nieco nerwowa, a sędzia wręczył dwójce zawodników gospodarzy żółte kartki.

AUTOJAZDA MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 68

11. Maciej Stefański (1,w,2,2*,3,3) 11+1

12. Sebastian Morawiak (3,2,3,1,1) 10

13. Radosław Morawiak (4,2*,4,2,3,w) 15+1

14. Wiktor Kadow (1,2,-,-) 3

15. Arkadiusz Słysz (2*,1,3,-) 6+1

16. Arkadiusz Pilarski (1,3,2*,1,1) 8+1

17. Zuzanna Klett (4,3,3,3,2) 15

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 88

1. Mikołaj Menz (4,3*,2*,2,4) 15+2

2. Łukasz Kokott (2,4,3,1) 10

3. Łukasz Łaniecki (3,4,w,4) 11

4. Marcin Puk NS

5. Radosław Sieradzki (1,3*,w,4) 8+1

6. Arkadiusz Graczyk (2*,4,4,4,4) 18+1

7. Michał Menz (3,-,1,2,2) 8

8. Michał Nowak (2*,4) 6+1

9. Paweł Szkudlarek (1,4,4,3*) 12+1

10. NS

BIEG PO BIEGU:

1. Zuzanna Klett, Michał Menz, Arkadiusz Graczyk, Arkadiusz Pilarski 5:5 (5:5)

2. Mikołaj Menz, Sebastian Morawiak, Łukasz Kokott, Maciej Stefański 4:6 (9:11)

3. Radosław Morawiak, Łukasz Łaniecki, Michał Nowak, Wiktor Kadow 5:5 (14:16)

4. Arkadiusz Graczyk, Arkadiusz Pilarski, Arkadiusz Słysz, Radosław Sieradzki 5:5 (19:21)

5. Łukasz Łaniecki, Zuzanna Klett, Radosław Morawiak, Paweł Szkudlarek 5:5 (24:26)

6. Łukasz Kokott, Radosław Sieradzki, Sebastian Morawiak, Arkadiusz Słysz 3:7 (27:33)

7. Michał Nowak, Mikołaj Menz, Wiktor Kadow, Maciej Stefański (W) 2:7 (29:40)

8. Arkadiusz Graczyk, Zuzanna Klett, Arkadiusz Pilarski, Michał Menz 5:5 (34:45)

9. Radosław Morawiak, Łukasz Kokott, Mikołaj Menz, Arkadiusz Pilarski 5:5 (39:50)

10. Paweł Szkudlarek, Sebastian Morawiak, Maciej Stefański, Łukasz Łaniecki (W) 5:4 (44:54)

11. Arkadiusz Graczyk, Zuzanna Klett, Radosław Morawiak, Radosław Sieradzki (W) 5:4 (49:58)

12. Łukasz Łaniecki, Arkadiusz Słysz, Michał Menz, Arkadiusz Pilarski 4:6 (53:64)

13. Radosław Sieradzki, Radosław Morawiak, Maciej Stefański, Łukasz Kokott 5:5 (58:69)

14. Paweł Szkudlarek, Maciej Stefański, Mikołaj Menz, Sebastian Morawiak 4:6 (62:75)

15. Mikołaj Menz, Maciej Stefański, Michał Menz, Sebastian Morawiak 4:6 (66:81)

16. Arkadiusz Graczyk, Paweł Szkudlarek, Zuzanna Klett, Radosław Morawiak (W) 2:7 (68:88)

info: Orzeł

20 maja 2024 | 04:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *