Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Ostatnia rodzina w potrzebie! Szukamy rzeczy i żywności

Pierwszy raz w naszej historii, chcielibyśmy włączyć się do akcji „Szlachetna Paczka”. Czasu jest już bardzo niewiele, a na pomoc czeka OSTATNIA RODZINA na naszym terenie! Liczymy na Was!

To już ostatnie dni „Szlachetnej Paczki” w Polsce. Jak co roku obdarowane zostaną tysiące rodzin w naszym kraju, w tym kilkanaście w Gnieźnie i powiecie gnieźnieńskim. Na swoje małe szczęście czeka jeszcze tylko jedna rodzina na naszym terenie, której nie chcielibyśmy zostawić samej!

Najważniejszą potrzebą rodziny są meble do kuchni i tutaj mamy dobrą wiadomość, bo ta prośba zostanie spełniona przez jedną z zaprzyjaźnionych z nami firm. Pozostają tak naprawdę odzież, obuwie i żywność, które są wyszczególnione na samym dole. W sprawie wszystkich kwestii dotyczących zakupów i logistyki prosimy o telefon do naszej redakcji – 794 940 800. Poniżej wszystko o rodzinie Pani Ani.

Historia Rodziny

Pani Anna rozwiodła się z mężem, który znęcał się nad rodziną psychicznie i fizycznie. Myślała, że to jej pomoże polepszyć życie swoje i synów. Skończyło się to depresją zarówno u niej, jak i synów: pana Macieja i pana Adama. Pani Anna stara się być cały czas pod opieką lekarza oraz brać regularnie leki, jednak często nie wystarcza na to funduszy. Stan psychiczny wszystkich członków rodziny nie pozwala im na podjęcie pracy. Zanim zaczęły się trudności i choroba, rodzina radziła sobie o wiele lepiej, było ich stać na najważniejsze potrzeby. Mają nadzieję na poprawę stanu zdrowia, co pozwoli im na podjęcie stałego zatrudnienia i polepszenie sytuacji. Ich silną stroną jest to, że wspólnie potrafią się wspierać i mimo trudności są razem.

Codzienność Rodziny

Przygotowanie posiłków, dbanie o dom – sprzątanie to codzienne obowiązki rodziny. Pan Maciej oraz pan Adam chcieliby znaleźć pracę, aby odciążyć mamę oraz dołożyć się do domowego budżetu. Niestety choroby chwilowo utrudniają podjęcie im pracy. Rodzina ma tylko siebie. Synowie starają się pomagać mamie, dorabiać i wspólnie spędzać czas razem. Doceniają wzajemne wsparcie, bliskość i miłość. Uwielbiają chodzić na spacery. Dochód rodziny wynosi 1678 zł, po opłaceniu rachunków za mieszkanie oraz leków i leczenia w kwocie 818 zł, na życie pozostaje jedyne 287 zł na jedną osobę.

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny

1. Meble do kuchni o wymiarze 160 x 50 cm – TA NAJWAŻNIEJSZA POTRZEBA JEST JUŻ UZGODNIONA Z ZAKŁADEM STOLARSKIM

Obecne meble rodziny są stare i poniszczone.

2. Kurtki zimowe – DO ZAŁATWIENIA

Ich zakup pozwoli rodzinie zaoszczędzić pieniądze.

3. Żywność – DO ZAŁATWIENIA

Głównie chodzi o:

Kurtka zimowa damska (S, 165cm) i sweter (S)

Kurtka zimowa męska (170cm, ciemny kolor) – dla Adama i Macieja

Bluza zimowa (170cm) – 2 sztuki

Spodnie całoroczne (170cm) – 2 sztuki

Kozaki/buty zimowe damskie (37r, czarne)

Buty sportowe (42r.) – 2 sztuki

Kołdry – 160×200, poduszki 70×70, ręczniki, koce 

12 grudnia 2023 | 09:26

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *