Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Pierwszy wyjazd i pierwsze punkty Aseko Orła

W spotkaniu 2. rundy CS Superligi gnieźnieńska drużyna Aseko Orzeł, zmierzyła się na wyjeździe z Omegą Infonet.eu Ostrów Wielkopolski. Gospodarze to aktualny Drużynowy Vice-Mistrz Polski, jednak tym razem to gnieźnianie okazali się bardziej wyrównanym zespołem. 

OMEGA INFORNET.EU OSTRÓW WLKP.: 71

  1. Marcin Kołata (2,1,2,-,3) 8
  2. Jakub Jajeśniak (4,2,1,1) 8
  3. Piotr Kupczyk (1,-,2,-) 3
  4. Wojciech Małecki (4,2,-,1,w) 7
  5. Szymon Kowalczyk (4,1,3,2,4) 14
  6. Hubert Gaicki (2,-,-,1) 3
  7. Karol Kędzierski (-,1,1,-) 2
  8. Igor Domagała (1,3*,3,2) 9+1
  9. Dariusz Pilas NS
  10. Bartosz Grabowski (4,4,4,4,1) 17

ASEKO ORZEŁ GNIEZNO: 87

  1. Łukasz Łaniecki (3,4,1,3*,4) 15+1
  2. Marcin Puk NS
  3. Krystian Górniaczyk (3,3,3*,2,2) 13+1
  4. Mikołaj Menz (2,3,4,4,2*) 15+3
  5. Paweł Kozłowski (1,3*,3,3) 10+1
  6. Michał Menz (4,2,2,1) 9
  7. Paweł Szkudlarek (3,2,4,4,3) 16+2
  8. Radosław Sieradzki (w,4,3,2*) 9+1
  9. NS
  10. NS

BIEG PO BIEGU:

  1. Michał Menz, Paweł Szkudlarek, Hubert Gaicki, Igor Domagała 3:7 (3:7)
  2. Jakub Jajeśniak, Łukasz Łaniecki, Marcin Kołata, Radosław Sieradzki (W) 6:3 (9:10)
  3. Wojciech Małecki, Krystian Górniaczyk, Mikołaj Menz, Piotr Kupczyk 5:5 (14:15)
  4. Szymon Kowalczyk, Igor Domagała, Michał Menz, Paweł Kozłowski 7:3 (21:18)
  5. Bartosz Grabowski, Krystian Górniaczyk, Paweł Szkudlarek, Karol Kędzierski 5:5 (26:23)
  6. Radosław Sieradzki, Paweł Kozłowski, Jakub Jajeśniak, Szymon Kowalczyk 3:7 (29:30)
  7. Łukasz Łaniecki, Mikołaj Menz, Wojciech Małecki, Marcin Kołata 3:7 (32:37)
  8. Paweł Szkudlarek, Igor Domagała, Michał Menz, Karol Kędzierski 4:6 (36:43)
  9. Bartosz Grabowski, Radosław Sieradzki, Piotr Kupczyk, Łukasz Łaniecki 6:4 (42:47)
  10. Mikołaj Menz, Krystian Górniaczyk, Marcin Kołata, Jakub Jajeśniak 3:7 (45:54)
  11. Bartosz Grabowski, Paweł Kozłowski, Igor Domagała, Michał Menz 6:4 (51:58)
  12. Paweł Szkudlarek, Szymon Kowalczyk, Krystian Górniaczyk, Hubert Gaicki 4:6 (55:64)
  13. Bartosz Grabowski, Paweł Kozłowski, Radosław Sieradzki, Wojciech Małecki 5:5 (60:69)
  14. Mikołaj Menz, Łukasz Łaniecki, Szymon Kowalczyk, Jakub Jajeśniak 3:7 (63:76)
  15. Łukasz Łaniecki, Marcin Kołata, Krystian Górniaczyk, Wojciech Małecki (W) 3:6 (66:82)
  16. Szymon Kowalczyk, Paweł Szkudlarek, Mikołaj Menz, Bartosz Grabowski 5:5 (71:87)

 

Wyniki: Orzeł Gniezno

14 kwietnia 2024 | 13:01

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *