Porażka w ostatnim tegorocznym meczu futsalistów

Nie ta wyobrażali sobie zakończenie ligowego roku futsaliści 1-ligowego KS-u. We własnej hali przegrali z Futbalo Białystok 1-3.

Pierwsza część dzisiejszego meczu była wyrównana. Oba zespoły miały kilka okazji, ale głównie były to strzały z dystansu. Najpierw szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, gdy 11. minucie Kamila Wójcika pokonał niezawodny snajper Wojciech Węgrzyn. Na minutę przed przerwą wyrównał kapitan gości Bartosz Borowik. Na prowadzenie Futbalo wyszło w 22. minucie, za sprawą Jakuba Konona, który wykorzystał błąd w szeregach rywali i dobre podanie Huberta Stachurskiego. W ostatnich dwóch minutach pojedynku, gnieźnianie postawili na grę w przewadze. Kamil Kijak trafił nawet w słupek. „Kropkę nad i”, trafieniem do pustej bramki, postawił Maciej Stachelek.

KS Gniezno – Futbalo Białystok 1-3 (1-1)

Bramka KS: Węgrzyn 11′

03 grudnia 2023 | 19:38