Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Przed KS-em Gniezno mecz za „6 punktów”

W sobotę bardzo ważny mecz rozegrają piłkarze halowi KS-u Gniezno. Podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta zmierzą się w nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki z Malwee Łódź. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli I ligi gr. A.

Gnieźnianie w tym zestawieniu plasują się na miejscu dziesiątym. Dotychczas zapisali na swoim koncie dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek. Takim samym bilansem legitymuje się drużyna z Łodzi. Mimo to, jest sklasyfikowana lokatę niżej od KS-u Gniezno.

Nikomu nie trzeba zatem specjalnie tłumaczyć, jak duże znaczenie ma to spotkanie. Jak przyjęło się mówić, walka toczyć się będzie o „sześć punktów”. Drużyna, która przegra, zakończy pierwszą rundę na przedostatnim miejscu. Takiego scenariusza nie biorą pod uwagę piłkarze halowi z pierwszej stolicy Polski.

– Założeniem na kolejny mecz są bez wątpienia 3 pkt. i myślę, że każdy z nas zdaje sobie sprawę o jaką stawkę będziemy grać w sobotę. Jeśli chodzi o atmosferę, to mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra mimo nie najlepszych wyników. Wszyscy motywujemy się do jak największej pracy na treningach i jestem przekonany, że w pewnym momencie to zaprocentuje i sprawimy jeszcze niejedną niespodziankę – mówi Paweł Kaźmierczak, kapitan KS-u Gniezno.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Wstęp będzie biletowany – szczegóły na plakacie.

07 grudnia 2018 | 19:16

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *