Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Przed KS-em Gniezno mecz za „6 punktów”

W sobotę bardzo ważny mecz rozegrają piłkarze halowi KS-u Gniezno. Podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta zmierzą się w nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki z Malwee Łódź. Drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli I ligi gr. A.

Gnieźnianie w tym zestawieniu plasują się na miejscu dziesiątym. Dotychczas zapisali na swoim koncie dwa zwycięstwa, jeden remis i siedem porażek. Takim samym bilansem legitymuje się drużyna z Łodzi. Mimo to, jest sklasyfikowana lokatę niżej od KS-u Gniezno.

Nikomu nie trzeba zatem specjalnie tłumaczyć, jak duże znaczenie ma to spotkanie. Jak przyjęło się mówić, walka toczyć się będzie o „sześć punktów”. Drużyna, która przegra, zakończy pierwszą rundę na przedostatnim miejscu. Takiego scenariusza nie biorą pod uwagę piłkarze halowi z pierwszej stolicy Polski.

– Założeniem na kolejny mecz są bez wątpienia 3 pkt. i myślę, że każdy z nas zdaje sobie sprawę o jaką stawkę będziemy grać w sobotę. Jeśli chodzi o atmosferę, to mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra mimo nie najlepszych wyników. Wszyscy motywujemy się do jak największej pracy na treningach i jestem przekonany, że w pewnym momencie to zaprocentuje i sprawimy jeszcze niejedną niespodziankę – mówi Paweł Kaźmierczak, kapitan KS-u Gniezno.

Początek sobotniego spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Wstęp będzie biletowany – szczegóły na plakacie.

07 grudnia 2018 | 19:16

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *