Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Śledzisz nasz fanpage na Facebooku? Przeczytaj koniecznie

Facebook wciąż dokonuje zmian w funkcjonowaniu portalu. W ostatnim czasie przedstawiciele popularnego medium zdecydowali się na roszady związane z widocznością fanpage’ów. Ich widoczność została ograniczona do minimum. Co to oznacza?

Niestety, po wprowadzonych zmianach, posty publikowane przez naszą redakcję na fanpage’u SportoweGniezno.pl, będzie mogło zobaczyć zaledwie kilka procent osób spośród wszystkich obserwujących…

Na szczęście jest recepta na ten problem. Mamy dla Was instrukcję, dzięki której nasze treści będą wyświetlane w górnej części Waszych aktualności! Co należy zrobić? Wystarczą trzy kliki:

Po wejściu na nasz fanpage (LINK), kliknijcie „Obserwowanie” oraz „Wyświetlaj najpierw”, tak jak na zdjęciu, i bądźcie na bieżąco!

Wszystkich miłośników gnieźnieńskiego sportu prosimy o udostępnianie tej informacji! Natomiast tych, którzy jeszcze nie zdążyli polubić naszego fanpage’a, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Dzięki temu będziecie na bieżąco z informacjami publikowanymi na portalu SportoweGniezno.pl!

15 lutego 2018 | 15:50

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *