Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Spędź „Rodzinny Relaks w Lesie” z MKS

Zawodniczki z pierwszej stolicy Polski nie raz pokazały, że aktywnie włączają w lokalne akcje. Nie inaczej jest tym razem. Pszczoły wezmą udział w wydarzeniu „Rodzinny Relaks w Lesie”.

Wydarzenie to ma na celu promocję zdrowego trybu życia poprzez aktywność fizyczną w lesie. Organizatorzy pragnąc dotrzeć do jak największej ilości osób zaangażowali lokalnych sportowców, w tym także szczypiornistki z MKS URBIS Gniezno. Wszystko ma charakter międzypokoleniowy i jest skierowane do całych rodzin.

Podczas jednego dnia zaplanowane są zajęcia z jogi, nordic walkingu, slow joggingu, ćwiczenia oddechowe oraz spacer na orientację w terenie z ćwiczeniami. Nie zabrakło także miejsca na edukację ekologiczną dla najmłodszych. Zostaną przeprowadzone również sesje terapeutyczne: „trening uważności dla dzieci” – celowe, uważne obcowanie z naturą jak i „warsztaty z medytacji dla dorosłych”.

Wydarzenie to poprzedzi cykl postów informujących uczestników o dobroczynnej roli lasów w zwalczaniu stresu i depresji. Przeprowadzone również zostaną dwie audycję na antenach „Radia Plus”, „Wasze Radio” i „Radio Poznań”. W nich będzie można znaleźć informacje na temat formach aktywności, które zostaną przeprowadzone.

„Rodzinny Relaks w Lesie” to okazja do wspólnego spędzenia czasu na łonie natury. Biegi, sesje jogi i zajęcia terapeutyczne umożliwią rodzinom odprężenia, a także budowanie więzi. Event jest idealną okazją, by czerpać korzyści z natury, odkrywać spokój i harmonię wśród drzew oraz relaksować się razem z najbliższymi. Wydarzenie jest okazją do pielęgnowania świadomości ekologicznej oraz docenienia roli lasów w życiu codziennym.

Warto dodać, że podczas aktywności organizatorzy przewidzieli relację „na żywo”.

Plan aktywności:
Trening uważności (2 tury, po 40 min.)
1 grupa: 10:10 – 10:50,
2 grupa: 11:00 – 11:40,

Slow jogging (start 11:00)

Bieg terenowy: start 12:00, zakończenie max. 14:00

Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe

08 października 2023 | 20:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *