Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Spora kasa dla Eweliny Woźniak od KSW

Ewelina Woźniak ma podwójny powód do radości po sobotnim XTB KSW 90. Federacja właśnie poinformowała o specjalnej gratyfikacji dla zawodniczki.

Ewelina Woźniak zaliczyła prawdziwe „Wejście Smoczycy” do federacji KSW. Podczas wydarzenia, które odbyło się w warszawskim Torwarze, swoje starcie zakończyła w niezwykle spektakularny sposób.

Niezwykle rzadka technika, czyli „odwrotny trójkąt” którą zastosowała przeciwko Bułgarce Tonchevej, został nagrodzony przed KSW specjalnym bonusem. Ile on wynosi? Federacja nie podaje nigdy kwot, robią to jednak czasem sami uczestnicy. Dokładnie tak uczynił Adam Soldaev, który podobnie jak Woźniak otrzymał nagrodę i który pochwalił się na platformie X jej wysokością. To 2000 euro, więc prawdopodobnie taką samą kwotę zainkasowała zawodniczka.

Trzeba dodatkowo pamiętać, że każdy z zakontraktowanych przez KSW fighterów otrzymuje podstawową gażę, która w zależności od klasy, doświadczenia i tytułów waha się od kilkudziesięciu tysięcy, do kilkuset tysięcy. Najlepsi dodatkowo mogą liczyć na procent od wpływów PPV. Do elity płacowej KSW należą Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov i… Popek Monster. Ten ostatni ponoć zainkasował największe w historii pieniądze, otrzymując za pojedynczą walkę prawie milion PLN.

23 stycznia 2024 | 18:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *