Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Sportowcy włączyli się w pomoc Oliwii z Jarząbkowa

Trwa zbiórka środków na rehabilitację 14-letniej Oliwii z Jarząbkowa. Do akcji którą zapoczątkował sołtys, Krystian Rynarzewski włączyli się także sportowcy, którzy przekazali na licytację ciekawe fanty. 

Tragedia, która dotknęła nastolatkę z pobliskiego Jarząbkowa (udar) dotknęła lokalną społeczność, a ta od kilku tygodni nie ustaje w akcjach mających pomóc zebrać datki na rehabilitację dziewczynki. Do tej pory udało się zebrać w różnych przedsięwzięciach, w tym w akcji na portalu pomagam.pl ponad 130 tysięcy złotych, a już za tydzień odbędzie się koncert jakiego w Jarząbkowie jeszcze nie było. – Wielkie serce pokazali Natalia Braciszewska i Aleksander Schmidt z Akustycznej Radiostacji, którzy bez chwili zastanowienia odpowiedzieli na moją prośbę i zgodzili się zagrać w Jarząbkowie dla Oliwii. Koncertowi towarzyszyć będzie loteria fantowa oraz licytacje, a zebrane pieniądze pozwolą rodzicom dziewczynki zapewnić jej właściwe leczenie i rehabilitację. Gorąco zapraszam 29 grudnia o godzinie 17.00 do sali Wiejskiego Domu Kultury w Jarząbkowie, gdzie wspólnie będziemy grać dla Oliwii. Bądźmy w tym dniu razem i otwórzmy kolejny raz swoje serca. Razem mamy moc pomagania – informuje Krystian Rynarzewski.

To jednak nie wszystko, bo w akcję włączyli się także sportowcy. Wylicytować można żużlowe gadżety, lub treningowy voucher. Wszystko odbywa się na profilu facebookowym Krystiana Rynarzewskiego.

ZRZUTKA NA POMOC DZIEWCZYNCE ODBYWA SIĘ PONIŻEJ

https://pomagam.pl/79cggm?fbclid=IwAR145y7LaIZARy_FSxXghZacKowwYmn5ImUBYlD203lWFQoHjRGzhS4105I

 

 

 

22 grudnia 2023 | 11:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *