Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Start Gniezno ma o jednego ligowego rywala mniej

Start Gniezno stracił jednego z ligowych rywali. Jak dziś ustaliliśmy, z rywalizacji w 2.lidze wycofuje się Kolejarz Rawicz.

To już pewne. Tegoroczna 2.liga pojedzie w sześcio-, lub siedmiozespołowym zestawieniu. Decyzja o nie przystępowaniu do rozgrywek zapadła już w Rawiczu. Klub jest w rozsypce po tym, gdy jego były prezes Sławomir Knop wycofał się z niego, a to z jego kieszeni w większości finansowany był czarny sport w Rawiczu. Dziś informację potwierdziliśmy u samego źródła. – Nie ma dosłownie już nic – zwierza nam się osoba, która chce pozostać anonimowa. – Cholernie przykro, ale już nikt kto był blisko klubu nie odbiera telefonów. W Rawiczu nawet nikt już nie chce słyszeć o wspieraniu żużla, takiego „ambarasu” narobiono. Zamiast żużlowców, windykatorzy się tylko kręcą wokół stadionu. Prezesa jeszcze niedawno by na rękach noszono, bo zaraził mnóstwo ludzi żużlem, a niektórzy nie wiedzieli nawet w jakich kaskach jeździ się po torze. Teraz gdy odszedł, większość także dała sobie spokój. Może coś chociaż wyjdzie z akademii pit-bike, bo trochę dzieciaków tam chodzi – słyszymy.

Ile zatem drużyn pojedzie w lidze? GKSŻ czeka jeszcze na oficjalną decyzję z Krakowa, ale i tam są jeszcze wątpliwości, jak usłyszeliśmy dziś w centrali. Pełna lista klubów i terminarz mają być znane w ciągu 48h

09 stycznia 2024 | 18:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *