Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

„The Mad Queen” podpisała kontrakt z KSW!

Mamy super newsa dla wszystkich sympatyków sportów walki. KSW ogłosiło podpisanie kontraktu z reprezentantką z naszego regionu!

„The Mad Queen” – taki jest przydomek nowej wojowniczki, która już niedługo wejdzie do oktagonu największej nie tylko polskiej, ale i europejskiej organizacji MMA. Informacja jest o tyle hitowa, że będzie to trzemesznianka, Ewelina Woźniak (7-2). Kim jest ta zawodniczka?

Ewelina Woźniak ma 30 lat, siedem wygranych i dwie porażki w zawodowym MMA. Swoją karierę zaczynała w jedynej jak dotąd polskiej organizacji sportów walki promujących wyłącznie kobiece dywizje – Ladies Fight Night. W ciągu ostatnich trzech lat biła się głównie za granicam Polski – dwa pojedynki stoczyła dla Oktagon MMA, jeden dla Brave FC, a ostanie trzy dla Ares FC. To właśnie w tej francuskiej organizacji straciła zero z rekordu doznając dwóch porażek, m.in. z odnoszącą sukcesy w KSW Marią Silvą. Zawodowo Woźniak pracowała kiedyś w gnieźnieńskiej KPP, od pewnego czasu jest już zawodowo związana z KWP w Poznaniu.

Znamy już także termin debiutu. Pierwszy raz zobaczymy ją w akcji w styczniu przyszłego roku, na gali KSW 90 w Warszawie. Podczas tego wydarzenia na Torwarze wystąpią także Arkadiusz Wrzosek oraz Radek Paczuski.

Źródło: KSW, In The Cage

 

13 listopada 2023 | 07:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *