Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

„The Mad Queen” podpisała kontrakt z KSW!

Mamy super newsa dla wszystkich sympatyków sportów walki. KSW ogłosiło podpisanie kontraktu z reprezentantką z naszego regionu!

„The Mad Queen” – taki jest przydomek nowej wojowniczki, która już niedługo wejdzie do oktagonu największej nie tylko polskiej, ale i europejskiej organizacji MMA. Informacja jest o tyle hitowa, że będzie to trzemesznianka, Ewelina Woźniak (7-2). Kim jest ta zawodniczka?

Ewelina Woźniak ma 30 lat, siedem wygranych i dwie porażki w zawodowym MMA. Swoją karierę zaczynała w jedynej jak dotąd polskiej organizacji sportów walki promujących wyłącznie kobiece dywizje – Ladies Fight Night. W ciągu ostatnich trzech lat biła się głównie za granicam Polski – dwa pojedynki stoczyła dla Oktagon MMA, jeden dla Brave FC, a ostanie trzy dla Ares FC. To właśnie w tej francuskiej organizacji straciła zero z rekordu doznając dwóch porażek, m.in. z odnoszącą sukcesy w KSW Marią Silvą. Zawodowo Woźniak pracowała kiedyś w gnieźnieńskiej KPP, od pewnego czasu jest już zawodowo związana z KWP w Poznaniu.

Znamy już także termin debiutu. Pierwszy raz zobaczymy ją w akcji w styczniu przyszłego roku, na gali KSW 90 w Warszawie. Podczas tego wydarzenia na Torwarze wystąpią także Arkadiusz Wrzosek oraz Radek Paczuski.

Źródło: KSW, In The Cage

 

13 listopada 2023 | 07:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *