Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

To pierwszy zawodnik, który parafuje nową umowę?

Start nie ogłosił jeszcze żadnego prekontraktu na nowy sezon, choć robią to już hurtowo inne kluby. Wydaje się, że najbliżej parafowania nowej umowy jest Casper Henriksson.

Wypożyczony w trakcie sezonu z Torunia Szwed okazał się strzałem w „10” działaczy Startu. 19-latek pojechał w dziesięciu spotkaniach, wykręcając niezłą średnią 1,8 punktu na bieg. Szczególnie udana była końcówka sezonu, w której Henriksson udowodnił, że potrafi bardzo dobrze radzić sobie z presją związaną z meczami o dużą stawkę. Jak mówi w rozmowie z nami, jest bardzo zadowolony z pobytu w Gnieźnie i chętnie zostanie tutaj na kolejny sezon. – Dziś mogę powiedzieć, że to był dobry ruch. Jestem bardzo zadowolony z wszystkiego co mnie tutaj spotkało, zostałem świetnie przyjęty do drużyny i nie widzę żadnych przeszkód, aby zostać na kolejny rok. Musimy jeszcze z klubem porozmawiać o szczegółach, ale na dziś jestem bliższy zostania, niż odejścia. 

Wiadomo z kolei, że umowy nie przedłuży Tim Sorensen, który został już ogłoszony przez Polonię Bydgoszcz, wczoraj na X (dawny Twitter), pojawił się wpis sugerujący, że Kolejarz Opole porozumiał się z Hubertem Łęgowikiem. Niepewny jest też los Jespera Knudsena, który jest bliski porozumienia z Polonią Piła.

12 października 2023 | 21:37

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *