Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Triumf Macieja Zielenow w Lidze Pretor Challange 2023

Reprezentanci Strzelca Gniezno w 2023 roku rywalizowali w silnie obsadzonej i prestiżowej lidze strzeleckiej Pretor Challange 2023*. Kolejny raz formą błysnął Maciej Zielenow.
Sześć rund rozegranych pomiędzy styczniem a listopadem, 8 konkurencji w każdej z rund, 528 oddanych, ocenianych strzałów, liczba pokonanych przeciwników przekraczająca setkę ale przede wszystkim duże umiejętności oraz równa wysoka forma przez cały sezon pozwoliły reprezentantowi Strzelca Gniezno Maciejowi Zielenow na osiągnięcie doskonałych rezultatów w tym zwycięstwo w Lidze Pretor Challange 2023 w ramach rywalizacji w strzelbie open. Na drugich miejscach gnieźnieński zawodnik uplasował się w klasyfikacji karabinu bocznego zapłonu oraz karabinu centralnego zapłonu. Ponadto Maciej Zielenow zanotował także cztery III miejsca w rywalizacji w pistolecie sportowym, pistolecie małego kalibru oraz strzelbie standard a także w łącznej klasyfikacji pistoletowej. Reprezentant Strzelca Gniezno stawał na podium w 7 z 9 klasyfikacji a w pozostałych dwóch pozostając w pierwszej „5”.
Osiągnięte wyniki w Lidze Pretor Challange 2023 są dowodem nie tylko na doskonały sezon jaki rozgrywa Maciej Zielenow ale także na wysokie umiejętności i wszechstronność w zakresie obsługi i celnego strzelania z różnych typów broni, do różnych tarcz i celów, zarówno w strzelaniu precyzyjnym jak i dynamicznym.

*Liga Pretor Challange 2023 składa się z 6 rund – Challangy rozgrywanych od stycznia do listopada. Każdy Challeng to 8 konkurencji:
– pistolet sportowy
– pistolet małego kalibru
– pistolet dużego kalibru
– pistolet wojskowy
– karabin bocznego zapłonu
– karabin centralnego zapłonu
– strzelba open
– strzelba standard

Suma 5 najlepszych startów w każdej z konkurencji wyłaniała klasyfikację ligi. Ponadto suma konkurencji pistoletowych wyłaniała klasyfikacje o Puchar Prezesa KSK Pretor.

Materiał nadesłany

02 grudnia 2023 | 07:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *