W końcu poznaliśmy stan zdrowia Norberta Krakowiaka. Zawodnik czerwono-czarnych w nie do końca jasnych okolicznosciach wycofał się ostatnio z ligowej rywalizacji.
Żużlowiec w końcu podzielił się informacjami na temat trapiącej go kolejnej kontuzji. To pokłosie problemów z barkiem i oświadczenie jest nieco lakoniczne. Nie wiadomo jak długo potrwa przerwa i czy zawodnik będzie w stanie zaleczyć ją do końca na tyle dobrze, aby w pełni rywalizować w najważniejszej części sezonu.
– Po ostatnich problemach z barkiem odbyłem konsultację ortopedyczną. Badania wykazały uszkodzenie materiału zespalającego po wcześniejszej operacji stabilizacji barku. Jest to konsekwencja wypadku z 10 maja, któremu uległem w meczu ze Świętochłowicami.
Na ten moment muszę skupić się na dalszym leczeniu oraz pracy nad wzmocnieniem mięśni stabilizujących kontuzjowany bark. Z tego powodu nie wystąpię w najbliższym meczu w Krakowie – informuje Krakowiak.












0 komentarzy