Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Złoż życzenia na łamach portalu SportoweGniezno.pl!

Święta tuż, tuż, a to znak, że nadchodzi okres składania życzeń. Droga internetowa jest skuteczną formą przekazywania świątecznych pozdrowień i serdeczności. Każdego dnia nasz portal odwiedzają setki użytkowników, co gwarantuje, że Państwa życzenia dotrą do szerokiego grona odbiorców.

Zachęcamy do składania życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych za pośrednictwem portalu SportoweGniezno.pl. Możliwość przekazania pozdrowień świątecznych będzie dla nas ogromnym zaszczytem. Dołożymy wszelkich starań, by ujrzało je jak najwięcej osób.

Nasza oferta kierowana jest dla wszystkich. Mogą z niej skorzystać firmy, instytucje, kluby, a także każda inna osoba czy podmiot. Nie posiadamy sztywnych ram cenowych za udostępnianie życzeń. Jesteśmy elastyczni, a koszty są uzależnione od formy oraz czasu promowania materiału.

Korzystając z okazji, zachęcamy również do reklamowania się na naszym portalu. Oferujemy reklamy oraz materiały sponsorowane. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i podczas rozmów z każdym zainteresowanym dążymy do wypracowania jak najlepszych warunków współpracy! Każdy kolejny darczyńca napędza nasz rozwój.

Kontakt:
– e-mail: sportowegniezno@gmail.com.
– Mateusz Domański: 696 188 438
– Hubert Maciejewski: 794 940 800

14 grudnia 2018 | 17:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *