MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

Akademia Pelikana zagrała w Poznaniu

W niedzielę, 21 lutego trampkarze Akademii Pelikan Niechanowo udali się do Poznania na spotkanie sparingowe gdzie przyszło im się zmierzyć z Przemysławem Poznań.

Początek spotkanie należał do podopiecznych Zbigniewa Kościańskiego, gdzie to jego podopieczni dyktowali warunki i prowadzili grę. Do przerwy zespół z Plant prowadził 2:0. Druga połowa to wyrównana walka i ostateczny wynik 6:4 dla gospodarzy. Warto zaznaczyć iż był to pierwszy sparing rozegrany na świeżym powietrzu a podopieczni trenera Kościańskiego do tej pory trenowali tylko na hali pracując nad motoryką.  Spotkanie pokazało iż zespół trampkarzy dysponuję szerokim składem gdyż zawodnicy rezerwowi bardzo dobrze weszli w mecz zastępując podstawowych graczy. Wg opinii trenera cały zespół wypadł lepiej niż dobrze

22 lutego 2021 | 22:44